![]() | |||
|
|
Iepazīsties
120 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
fargo_pa dienasgrāmata
Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
"Līvi" nomira? (23)
Cik saprotu, viens patentēja nosaukumu un nosaukumam kirdik. Kādēļ viņš tā darīja?
Teātra izrāde (11)
Kuru, nesen redzēto, teātra izrādi Jūs ieteiktu aiziet noskatīties. Es ieteiktu JRT "Linda Vista" un Dailes teātra ...
Krīt visbaltākie sniegi (52)
Kura ir vistraģiskākā dziesma latviešu estrādē? "Krīt visbaltākie sniegi"? Kādi vēl ir varianti?
Vienīgais pakalpojums par velti (53)
Kas vēl mūsu valstī palicis pieejams iedzīvotājiem par velti? Agrāk sliktajos padomju laikos gandrīz viss bija par ...
Pers Gints nav mājas (4)
Kāds ir redzējis izrādi "Pers Gints nav mājas"? kādas atsauksmes? ir vērts redzēt? | ||||||||