![]() | |||
|
|
Iepazīsties
410 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Bazhix: Labākajās propogandas tradīcijās. Sākumā izstāstīt, ka tiem, kam nav sievas, vīru un bērnu, nebūtu jāstāsta par ģimenes vērtībām un tālāk pašam maukt tā, it kā uz viņu tas neattiektos - un stāstīt par bērnību, par laimīgo (:D) padomju ģimeni.. :D
#1 2023-12-14 14:00 CoCoSan: Kā var gadīties, ka laimīgas ģimenes definīciju dod alkoholiķis un uz sieviešu rēķina pašapliecināšanos īstenojošs vīrietis.
Diezgan skaļi izskanēja, kādu profesiju pārstāves ir biedra jenota sievietes. Taču nekas nav zināms, ar ko nodarbojas pats jenots. Izņemot bezmaksas pasākumu apmeklējumus. Tas, ka biedrs jenots savā dzīvē nav realizējis, kā vien parazitējis uz sieviešu rēķina, to viņš ir pats labprātīgi paudis. /C/ "Es atklati sakot..nezinu cik nopelna uzticama partijas biedre " L "...bet pec darba vietas spriezot...daudz vairak par mani....bet mani tas ari neinterese. Par savu naudu dzeru,plostoju un lapos ( ir man tada kaite neizdziedinama - alkogolisms ) ...nav naudas,dzeru uz parada...bet sievietei naudu neprasu,vina ari dzersanai naudu nedos...zinu :-) Ta ka....liela nozime labas attiecibas naudai nav nozimes." #2 2023-12-14 14:02 tracer: atpalikushie😄.jaabjut moderniem..es te stukoju varbuut kaadus triis melnos adopteet?😄tie inzenieri straadaas.es pikji skaitiishu
#3 2023-12-14 14:26 lapsene58: Tagad nebūšot arī tāda vārda kā pensionāri, bet būšot darba nespējīgie iedzīvotāji.
#4 2023-12-14 14:32 VendijaS: Padomijā laimīgu cilvēku un laimīgu ģimeņu nebija. Totalitārā valstī normāls cilvēks laiīigs nespēj būt, jo dzīvo bailēs. Laikam esi kā saka "mucā audzis". Vai fāters čekā strādāja?
#5 2023-12-14 19:52 Julianna: venqija* a kurch tewi cccp uzchemlalj un kaa konkreti totalitari uz tewi ieqarbojaz* piemeru ztuqijaa*
#6 2023-12-14 21:35 Savvalnieks: Cik tev gadu...biedre Vendija....lai no savas pieredzes runatu par launajiem padumju laikiem ?
#7 2023-12-15 08:28
Pārējos 8 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai Latvija ir demokraatiska Valsts??? (18)
Vai tomeer ar asi izteiktu nodoklu ,soda naudu represijaam pret valsts iedziivotaajiem.Kas buutibaa ir totalitaaras ...
Latviešu tauta vai Latvijas tauta? (21)
Kā būtu pareizāk apzīmēt noteiktā teritorijā dzīvojošu ļaužu grupiņu ar kopēju vēsturi un vienu valsts valodu ...
TVNET un kompānijas provokatīvie raksti (19)
Vēlētos tā drusciņ un mazliet saukt pie veselā saprāta. Lasu ikdienas internetā ziņas publiskos mēdijos un pēdējā laikā ...
Par sūtījumiem no arvalstim un vispar LV situacija (18)
Mani interese jautajums par to, ka pedeja laika lasu par to, ka VID apliek sutijumus no arvalstim ar nodokli. Vai tas ... | ||||||||