![]() | |||
|
|
Iepazīsties
400 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Bam: Jānītis uzskata, ka zagšana ir slikta. Ieviņa arī uzskata, ka zagšana ir slikta, bet... Visa atšķirība!
#1 2023-12-07 11:16 Savvalnieks: Biedri Bam
Seit runa iet par dzives uztveres vertibam kas dzivo katra Latvieti. Kristietiba un Latviska dziveszina....tas ir loti dazadas lietas.... #2 2023-12-07 14:20 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Pārdomass par vakardienas vēlēšanām (60)
Nu ko - vispirms apsveicu visus klātesošos - viss paliek pa vecam, nekādu radikālu pārmaiņu Latvijā manuprāt šīs ...
Ko pašlaik dara no PLL balotējušies deputāti,piem.,Aivars ... (3)
Kā viņam iet?Vai ziedojums partijas kasei palīdzējis iegūt RVR pasūtījumu vilcieniem?
Ko domājat par skandālu Vācijā(Jaungada naktī Ķelnē)? (51)
Sīkāka informācija šeit - http://www.tvnet.lv/zinas/arvalstis/590666i
Kāpēc mums, atšķirībā no ASV, visi TV ziņu kanāli ir ... (37)
Tagad klausos Preses klubu, kur saka, ka ASV FoxNews, ko skatās pamatā konservatīvie baltie un kuri ir par Trampu - ir ...
Kāpēc cilvēki tik neaktīvi balso par nek.īp. nodokļa ... (46)
Tagad taču tik ērti var nobalsot portālā manabalss.lv pieslēdzoties caur internetbanku un jāmaksā par to arī nav. ... | ||||||||