![]() | |||
|
|
Iepazīsties
320 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
fargo dienasgrāmata
fargo: kas mani joprojām pārsteidz, ir cilvēku daudzums, kas neapjēdz, ka gan bērniem, gan tīņiem, gan jauniešiem mājās ir jābūt saviem pienākumiem OBLIGĀTI!
tā nav opcija, te nevar būt runas par varbūtību. cilvēkam augot, ir jāpierod pie rutīnas darbiem, kuri nav opcija - gribu/negribu/slinkums, bet ir padarāmi obligatoristiski. tāpat kā mamma gatavo ēst ne tikai sev, bet visiem, tāpāt kā tēvs gan materiāli, gan praktiski rūpējas par visiem, tāpat jebkura vecuma bērnam, kas joprojām mīt pie vecākiem ir savi pienākumi un ne tikai pret sevi, bet pret visu ģimeni. un trauku mazgāšana ir viens no visvieglākajiem darbiem mājās. es slotu neesmu turējis rokā laikam 15+ gadu. bet arī sieva nav turējusi rokā āmuru vai urbi. tā saucas pienākumu sadale. savu daļu pilda katrs. man saruna būtu vēl vienkaršāka, ja negribi mazgāt traukus, tu drīksti izlaist katru ēdienreizi, pēc kuras atsakies mazgāt traukus visiem. un viss. pusotra diena un jautājums būtu izsmelts uz visu turpmāko laiku. bet ja es saku, kas ir jādara, kā atbildi es 95% dzirdu "jā, tēt". un tā ir jābūt un tas man patīk, jo tā ir kārtība, kad nav bļaušanas un visādu nepaklausības muļķību - skandālu, ķīviņu, asaru utt. bet tvīts labs! #1 2023-12-04 17:56 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kas vai kuri ir Latvijas sabiedriibas elite? (52)
Jautaajums radaas, ietekmeejoties no kaada DG ieraksta par politiskaam partijaam, dzimushiem liideriem un liideriem no ...
Vai beidzot ir pienācis laiks Universālam Pamatienākumam ... (30)
Šajā brīdī Trampam būs preses konference, zināms, ka 1 triljona stimulu pakā būs arī pustriljonu (500.000.000.000$) ...
Vai zūd dzimumu atšķirības? (37)
Ka viss šitai musu progress padara mūs par hz ko... sievietes paliek arvien nesievishkjigaakas un viiirieshi ... | ||||||||