![]() | |||
|
|
Iepazīsties
40 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
Julianna: trcer; te vihoq tikai vienc--ej uz qomi un velc laukaa aiz kraqaz atbilqigo un veq uz zavu paqalmu* vel var pizaiztit qegpunktu*lai filmee; ka vinch ar lapztu mahajet*
#1 2023-12-02 08:44 Vineta: Nekas nav pretīgāks par sniegu. Tikai dažas dienas, bet jau nespēju izturēt.
#2 2023-12-02 08:57 Freddy Krueger: Oi, Tracer, Tu pat iedomāties nevari, cik tas ir forši, ka beidzot nav auto, nav jātērē piķis degvielai un uzturēšanai, nav jāsatraucas par mudakiem, kuri tiesības likuši fiksētā maršrutā, un pašnāvnieciski "jāvelk" garām dažu km garai lūzeru kolonai, kuri žagojas normāli braukt... Protams, nesinhronizēts stereo bildē nav labākais, ko citiem novēlēt, bet - bļin, vot, izbaudu! :-)
#3 2023-12-02 09:22 tracer: fredi..bet cikskites man patiik vadaat..a ja nav auto.shiis kategoriski atsakaas ierasties pie manis ar tramvaju uz kniebienu🙁
#4 2023-12-02 09:35 CoCoSan: A kas tur tāds. Ja patīk vizināt čiksītes, 2000e auto remontam sīkums vien ir. Toties KĀDAS! atmiņas.
#5 2023-12-02 09:45 Julianna: delz dzivo pie dienvidu tilta; vakar runajoz; teica mazkavaz iela vizpar nav tirita*brauc ar lapztu bagazniekaa; jau nozchkurejiez zniega lidz nelabumam* mumz rezeknee lenina iela ar netirita; bet paberta ar zaali* a vot maxima; rimi;poliklinikaz ztojankaz--izdraztaz lidz azfaltam*
#7 2023-12-02 12:38
Pārējos 11 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai nissan x trail navigacijas las. der nissan primeras ... (4)
Nissan primeras navigacijas disku lasitajs nelasa baltijas valstis, tapec es gribetu uzzinat vai nissan x trail ...
Panikas nav? (24)
Tikko lasiiju netaa ka diuzeljus ar izgrieztu kveepu filtru apskati neizies vairs..un piemeeram ceturtam golfam taads ...
Auto nevar iedarbināt (17)
Kas varētu būt bmw, ja vakarā pārbraucu, bet no rīta vairs nevarēju iedarbināt. Akumulators kārtībā, aizdedzi ...
Auto (Jaguar) raustās kamēr auksts (7)
Iegadajos auto [jaguaru],pielaist var bez problemam,bet kamer uzsilst motors raustas,maina apgriezienus un slapst nost. ... | ||||||||