![]() | |||
|
|
Iepazīsties
200 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: pasham ir bijusi tada tipa "druzka" lar laimi divu nedeelju garumaa tik..ar vinju nebija iespeejams kur sabiedriibaa iet..muuziigi izsakot savu neapmierinaatiibu..provoceejot apkaarteejos ar asiem izteikumiem..taa kaada fobija bija? aciimredzot..laida laukaa sleepto agresiju..jo esot viena muti turdeja ciet..bet kad blakus taads ambaalis tracer..tad leciga kluva.stulba situaacija..labi ka nesanaaca kaadi kaski krogaa ar kaadu veci.pateicoties vinjas provokaacijaam.
#1 2023-11-27 07:49 LaskovijMerzavec: dzēsts 2023-11-27 09:31
tracer: kautkad.jau sen atpakalj ar bija doma ieroci iegaadaaties..bet tad sapratu ka taa praktiski ir bilete uz cietumu..jo katrs ierocis kaadreiz izshauj
#3 2023-11-27 08:09 tracer: statistikai..latvijas cietumi pilni ar taada tipa slepkavaam..sadziiviskas slepkaviibas..salasaas taada kompaanija..klasika ir kad viens babjlis un triis teevinji..un tas babulis.esot taadaa priviligeetaa staavoklii.redzot ka ir tik liela vechu izveele.alkohola ietekmee paflirtee ar vienu.tad otru.tad tresho..neapjaushot savas riiciibas sekas..rezultaataa kaads paliek auksts un stiivs..un uz cietumu prom..un vecim dziive atkritumos..taa ir kriminaalistikas klasika
#4 2023-11-27 08:38 LaskovijMerzavec: dzēsts 2023-11-27 09:31
tracer: laskovij..ja nav ko teikt.nav obligaati bikses jaavelk nost..ej vien tualeti
#6 2023-11-27 09:30 Julianna: nu zerialz nav nobeigtc; klizt runaz;ka to veci tuvakajaa laikaa zakazet pakart cietumaa* nauqaz ta gana; nelaikjiz 7 limoni atztaja*
#7 2023-11-27 11:00
Pārējos 9 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Brīvdiena (21)
Kuru datumu, Jūs, gribētu kā brīvdienu 11. novembri vai 1. maiju? Es gribētu maijā, jo tad ir silts.
Lieldienas deguna galā.... (17)
.... līdz ar to visādas olu padarīšanas. Tomēr tā arī nav īstas skaidrības, kas bija vispirms - vista vai tomēr tā ...
"Vara" aiz vārdā "valoda" (24)
Neveido viņi šeit sadaļu "Valoda" - smieklīgi prasta lieta tam kas zin javu un HTML. Nu, lai būs ...
Referendums par latviešu valodu - līdz 9. jūnijam (55)
Kāpēc TV, radio un prese tik maz raksta un runā par referendumu, kas vēl notiek līdz 9. jūnijam - par to, vai mācībām ...
Kapēc ukraiņi nebrauc glābt dzimteni? (56)
Ukrainai problēmas, kapēc ukraiņi nebrauc dzimteni glābt ! Latvijā 52.000 ukraiņu. JA manai dzimtenei draudētu ... | ||||||||