FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
paulis dienasgrāmata
 Ceturtdiena 23-11-2023 12:47 4  11

vairs nav ne viriesu, ne sieviesu.

stambulas konvencija darbiba musu nakotne pec vakcinacijas
Komentāri
Sigvarts60: Nevajag dramatizēt. Visi stulbumi (visos laikos tādi ir bijuši) agrāk vai vēlāk beidzas.
#1
2023-11-23 16:34
paulis: Ja beidzas gan, bet cik miruso lidz tam bus?Un sobrid vel ir tads stulbums ka vairs nav ne viriesu, ne sieviesu, bet gan izveles dzimums. Un sis stulbums vares beigties vienigi izstajoties no tas eiropas savienibas
#2
2023-11-23 17:01
Riita_Briize: Pareizi. Un garumzīmju arī nav.
#3
2023-11-24 14:45
paulis: ka garumzimes ietekme musu saimas koalicijas amoralumu un moralo kroplibu?
#4
2023-11-24 19:22
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kas noticis ar Eirovīzijas konkursu ? (19)
Neinteresējos par daudzam lietām pedējo laiku, ja nešaubos - dēļ Izraiļa politiskajām ambicijām konkursa šogad nebūs, ...
Kur var, padziļināti par Latvijas vēsturi? Hronikas? (8)
Lasu vikipēdiju par LV vēsturi un domāju ar ko tik mēs neesam karojuši. Laikam tādēļ tik maz. Pat izskatas, ka pāris ...
Izcilākais visu laiku cilvēks (38)
Pafantazēsim? Ja jums būtu jāizvēlas izcilākais cilvēks pasaules vēsturē, kurš un kāpēc tas būtu? Teiksim būtu ...
Kāpēc bagātnieki tik masveidīgi tirgo savas mājas? (22)
Vilis Krištopāns tirgo savu māju Berģos, Gailis jau kādu laiku piedāvā Lieldienu salu, Milena Gulbe tirgo savu māju ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅