![]() | |||
|
|
Iepazīsties
460 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: aizmirsu piemineet..saapiigaakais visaa shajaa ka draugs nodeva..setniece.tas svesh cilveeks.nebija tik saapiigi..bet drauga nodeviiba saap..ir ljoti saapiigi ja taa karaajoties notekcaurulee.pieklauveejot pie loga..taa vietaablai mestos atveert logu.paliidzeetu ieraapties..vinsh vienkaarshi aizvilka aizkarus
#1 2023-11-22 09:19 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
07.10.2011: Kuda podatsa? :) (6)
Jaut. kas šodien notiek (Rīga) un kur ieteiktu doties? (gan atsijājot šlāgerupasākumus un ekstrēmu)
Bārs Vecrīgā "HHC",ko Jūs par to ziniet? (7)
Bārs Vecrīgā"HHC" Ko Jūs par to varētu pastāstīt? Kādas atsauksmes? Kāda publika ?
Atteikums dejot (16)
Ja esiet skaistās, lielās telpās, kur ļaudis vakartērpos atpūšas - īsta balle. Kāds iemesls varētu būt jūsu atteikumam ...
Rēbuss (8)
Neticēsiet! Nu jau daži pieaugušie netiekam galā ar 6.klases uzdevumu latviešu valodā :D Dots burtu rēbuss - Ķeitre ...
Svētki vai brīvdiena? (30)
Kaa juus uztverat riitdienu? Kaa sveetkus vai kaa vnk briivdienu? Ja kaa sveetkus, tad ko tiesi svineesiet vai par ko ... | ||||||||