FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Savvalnieks,  12-11-2023 18:39 4  26

Bermontiade..jeb karmiskais sods Latvijai 17.junija.1940.

Vai tas nebija karmiskais sods visai Latvijai, tautai, kas nelava Ziemel - Rietumu " Bermonta " armijai iet un noznaugt Peterpili komunistus, kamer tie bija mazi un vargi ?

Kad komunisti pienemas speka..vini atnaca un pec 20.gadiem iznicinaja Latvju tautu, gandriz saknes....atceraties " Baigo gadu " pec 1940.gada 17. juniju, kad Latvijas valsts vienkarsi pazuda....bez neviena saviena, pretosanas pazimem.Valsts ar armiju, floti, aviaciju, policiju, aizsargiem. Tad kur pazuda...tiesi pazuda Latvijas valsts ? Ka lai sadu okupaciju paskaidro neko nezinosam arzemniekam ?

Cita logiska, passaprotama skaidrojuma...ka karmiskais sods man tam nav.

p.s. Nedari otram to ...ko negribi lai izdara tev.

Nodevigais,neuzticamais Latvietis. Lacplesi un sabiedrotie ( Antante ) kas ...
citi ieraksti Savvalnieks d-grāmatā
Komentāri
jozolsen: Simtiem gadu Latvijas iedzīvotāji ir bijuši kreisie, jo dzīvoja citu pakļautībā. Ja uzvarētājimpērijām- Antante nebūtu interese šo teritoriju neatdot izjukušajai cariskai vai ķeizarariskajai impērijai, tad mums nekad nebūtu sava valstiskuma.
Bermontieši izdzina boļševikus no Rīgas.
Patiesā vēsture.
#1
2023-11-12 20:51
Savvalnieks: Biedri Jozi

Stucku no Rigas izdzina vaciesi.

Antante nebija ieintereseta stipra,vienota Krievija kas viniem varetu but tikai ko konkurents....tapat ka stipra Vacija.

Visu nosaka nauda un ekonomiskas intereses,kas ari bija iemesls 1.kara sakumam.
#2
2023-11-12 21:51
siikaa16: Pēc 50 gadiem krievi saņēma karmisko sodu un aiztinās uz Tēvu zemi. Palika te kaut kādi viņu puņķi. Tagad raustās agonijā.
#3
2023-11-13 02:43
Savvalnieks: Sikaa nr ?


Agonija raustas Latviesi ..izpardevusi tevu zemi,tagad statusa zemak par vwrgiem
#4
2023-11-13 09:20
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kāpēc daudziem nepatīk mūsu jaunievelētā EP deputāte ... (31)
Neredzēju velešanu kampaņu, arī nepiedalījos, ne savas izveles pēc, tapēc tāda nesaprašana. Izklausās, ka viņa nupat ...
Kam bija vajadzīgas tās cilpas trolejbusos? (11)
Jaunajos trolejbusos vairs nav iespējams normāli turēties.. ja vien tu neesi pērtiķis un vari karāties turoties pie ...
kuulas dedzinaashana (23)
pirms saakat mani gaaniit.uzreiz minu ka info avots nra.lv zinju portaals. pagaajushaa diennaktii dzeesti ljoti daudz ...
Eirovīzija un citas dīvainās kultūras izpausmes Latvijā (31)
Atvainojos, bet pilnīgs sviests. Kas tas bija??? Mēs piedāvājam un izvēlamies šādus mēslus? Pēdējā sakarīgā dziesma, ...
jaundzimušo eitanāzija. viedokļi? (69)
Jaundzimušie esot tikai «potenciālas personas» Raksta «Pēc piedzimšanas aborts: Kāpēc mazulim vajadzētu dzīvot?» ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅