FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Otrdiena 07-11-2023 19:52 3  8

pilnīgi, totāli, absolūti atbilstīgs kino šim laikam

suņa sirds, ārsts un... citi

viena no book of eli
citi ieraksti fargo d-grāmatā (~1293)
Komentāri
Bjarka: super!
#1
2023-11-07 22:55
CoCoSan: Šis kīno, kā arī pārējie M. Bulgakova darbi ir pilnīgi, totāli, absolūti atbilstīgi visiem laikiem visā postpadomju teritòrijā.
Tādēļ tā arī ir leģendārā klasika. Suņa sirds viennozīmīgi un nenoliedzami ir šedevrs, kurā katrs teikums ir citāts.
#2
2023-11-08 00:20
fargo: gan rakstnieks, gan filma ir vnk ģēniāli. katrs teikums ir ka mozaīkas daļa, viss savās vietās, nekā lieka.
#3
2023-11-08 08:49
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Esi sveicināta karantīna! (28)
"Pamatojoties uz šobrīd pieejamo informāciju par Covid-19 norises gaitu un citu valstu pieredzi, atbildīgās valsts ...
Šodien atkal melnie karogi pie mājām (24)
Par ko šodien sēro latvju tauta? Kāds ir nomiris?
Vai valdību varētu nomainīt uz mākslīgo intelektu? (47)
Kādi varētu būt plusi un mīnusi?Varbūt ne pilnīgi visus,bet lielāko daļu dažādu ierēdņu un ministreļu.Ko domājat par ...
Kāpēc būtu (ja būtu) jāsaglabā latvietība, ja nedzīvo ... (25)
Praktisks jautājums. Kāpēc? Ko man tas dos? Ieguvumi, ja saglabashu? Zaudējumi, ja nesaglabashu? Kā vispār to var ...
Robežpunktu slēgšana (13)
Esmu lielā nesaprašanā vai kaut ko palaidusi garām- slēdza 2 robežpunktus ar Krieviju, lai Ukrainas pilsoņu tūkstoši ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅