FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Svētdiena 05-11-2023 15:01 13  89

nu ko pamperu pildiitaaji

ejiet palasiet zinjas..izraadaas bolt devis visu prasiito info momentaa policijai.speciaals telefons diennakts ir policijai sazinjai ar bolt..tad tomeer izraadaas ka muusu policija nolazojusi?.nu ko.visi kuri kvanknkskeeja uz manu ierakstu te?.diivaana eksperts.idiots utt.kaa tik mani nenodeveeja..izraadiijaas kaa vienmeer man taisniiba...es nesaprotu vienu..kas juus iekshaa diida ko iesmakot komentos ja pashi zinat ka nezinat neko..kas tas ir? veelme izraadiities?.likties paaraakam? un taa shaujot ar biezpienu cerat guut apmierinaajumu?..parasti tas beidzas ar pampera nomainjas nepiecieshamiibu..p.s.sevisks sveiciens laskovij merzavec

dzimstiba.precibas.migranti.instinkti sestdiena.peeteriitis un kaiminju zinka
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~700)
Komentāri
Milana: Nesen lasīju, ka Amerikā vīri mēdz nogalināt sievas, aprakt mežā un pēc tam paziņot, ka pazudusi un gadiem meklēt. Nav nekā jauna šai pasaulē.
#1
2023-11-05 15:15
tracer: nav pat taalu jaameklee..justiines slepkaviiba..tur tieshi taapat
#2
2023-11-05 15:19
tracer: vienigi shajaa gadiijumaa tas diez vai derees..jo boltaa uzraadaas nomas laiks un datums.online..neticu ka tas viirs ja arii buutu nogalinaajis paljautos uz to ka lolicija nereaagees.lai paspeetu aprakt...otrkaart daudzaas videokameras uz ielaam ljauj redzedt kas pie stures seezh..taa ka pati vien buus stuureejusi uz mezu.visticamaak
#3
2023-11-05 15:22
LaskovijMerzavec: Paldies par sveicienu!

Tu jau teici, ka policijai bija jālauž Bolta vadītāja durvis, bet izradas, ka ir speciala linija!

Varu velreiz atkartot, ko un kā policijai bija jadara?
Ludzu konkretu soli pa solim izklastu?
#4
2023-11-05 17:16
CoCoSan: To, kas policijai soli pa solim jādara, izklāstīts Operatīvās darbības likumā.
#5
2023-11-05 17:33
Freddy Krueger: Ja jau lasīji par Bolt, tad droši vien ievēroji, ka ir bijuši divi pieprasījumi, kas nozīmē tikai vienu - sākotnējā navodka bijusi "šķība", un pusi dienas menti vienkaŗši rakuši pa tukšo, kas galīgi neceļ motivāciju, ja kas... Un par to algu, ko viņiem maksā - nu, nezinu, nezinu...
#6
2023-11-05 19:14
tracer: taapeec ka pashi gudrie milici bija pieprasijushi infu par taxi.nevis nomu...tik taalu jau muusu milichi logiski nevar aizdkmaaties ka uzreiz pieprasiitu infu par nomas autoo arii..pie reizes..ko briiniities..policijaa sgraadaa taadi kurus citur nenem.tas nu skaidrs..lai iet skataas detektiivseriaalus😃
#7
2023-11-05 19:43
Pārējos 6 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Lūdzu nosaukt kādu slavenu latvieti! Vai jūs zināt kādu? (39)
1.ASV kosmosa pētniecības aģentūras NASA zinātnieks Ilmārs Dāliņš, kurš strādāja kopā ar Verneru von Braunu kosmisko ...
Vai Latvietis prot jokot? (45)
Pēc Jaunā gada raidījumiem sāku šaubīties.Kaut kas nav.Kā joko citas tautas?Amerikāņi met torti sejā,kur arī neko īpaši ...
vai policija ir uz vienu roku ar hakeriem? (24)
Apkopojot pēdējās dienās notikušo varu apgalvot: Latvijas policija ir uz vienu roku ar hakeriem. Izklausās neticami ...
Jūsu viedoklis ņemot vērā pēdējos notikumus (9)
Situācija mainās ka dažkārt hokejā .. Kremlis, GRU saskata savu t.s. turpinājumu kopā ar dzelteniem.. A man žēl Putnu, ...
Par ko šodien sērojat? (22)
Skatos, ka atkal visās malās izkārti karogi ar melnām lentām. Kas nomiris? Pirms 2 dienām jau bija. Jūs spējat izsekot ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅