FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS PIEREDZES APMAIŅA
Pieslēgties oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Ceturtdiena 28-09-2023 11:03  22

some self-flaggalation

chants for life

izņemot dažas reizes, kad es esmu iekūlies sūdos, tas nebija manu impulsu rezultāts, bet ārējo spēku vai pat pierunāšanas rezultāts.

gandrīz katru reizi, kad es sekoju tam, kam es ticu - darbam, tieksmei... tas mani ved pie laba rezultāta. bet kad es sev neklausu, neklausu it kā balsij, kas ir iekšā, tad nav labi beigās.

es ka retrospektīva skatos pats savu dzīvi un redzu šo patternu. es it ka zinu, kas ir labs, kas ir derīgs ne tikai man, visiem, kas ir līdzi ar mani dzīvē. un tas ved pie laba. bet kad es tieku stumdīts ar šaubām, ar... discouragement.. es feiloju.

es tik skaidri to redzu darījumos, kas man notiek tagad. kāpēc es agrāk neklausīju savai iekšējai balsij? nezinu. daudz, kas bija aizmiglots, gan alkoholā, gan puiciskumā, kaut kādās ambīcijās, kas nekad nebija manas. mērķi, kas man bija, tie nebija mani, bet man uzstumti. izglītība vienmēr bija mans klupšanas akmens. uzspiesta izglītība. es pat tagad neesmu labā izpratnē, kā mani tas ietekmēja. pamest skolu 14 gados un iet savu gruntaino, dīvaino ceļu. pie galu galā ticības, pie daudzām sievietēm, caur daudzām izdzertām pudelēm, pa nostaigātiem savās sandalēs ceļiem un pilsētām.

ir, kas domā, ka pārākums pār citiem, fizisks vai garīgs var tevi piepildīt, vai maks ar piecdesmitniekiem tev dos mieru. neka tāda nav! kaut kas iekšā tā velk pie sevis, ka nekas nedod mieru garā.

mazās atklāsmes dzīves ceļa malā, šur un tur, dod hintus.

bet pārliecība kļūst arvien skaidrāka, ka cilvēka dzīves ceļš ir iedots it kā jau iekšā. to zina. bez teikšanas uz auss.

vieni no atklāsmes momentiem ir sēdēt nogurušam no gaitām ar savu sunīti un skatīties uz savu senču kapakmeņiem. tas dod tādu skaidrību... par to, kas ir tuvu un kas būs tālu.

meaning un vēl viena atbilde
citi ieraksti fargo d-grāmatā (~1313)
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Fifty Shades of Grey (29)
Var jau būt, ka šī filma un grāmata šeit jau aprunāta, tikai es esmu nokavējusi, tapēc varu atkārtoties. Un ...
Kā angliski sauc filmu? (6)
Kāds ir nosakums filmai,ko šobrīd rāda LNT? Google neko neatrada.
Teātris Iecavā? (7)
Hei, tauta! Ir doma rīt uztaisīt eksperimentu. Esmu uzaicināta ciemos uz Iecavu, un man piedāvā aiziet uz izrādi. ...
SAMSUNG TV pults nepārslēdz kanālus un neregulē skaļumu (27)
Ko iesākt ar SAMSUNG TV pulti,kas pēkšņi nepārslēdz kanālus un neregulē skaļumu? Citas funkcijas veic,bet kanālus ...
Palīdziet atcerēties... (3)
Senāk pa tv gāja ļoti interesants sereāls. Parasti cilvēki nonāca džungļos, kur dzīvoja kaut kāda sena cilts. Viegli ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.