![]() | |||
|
|
Iepazīsties
40 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
fargo dienasgrāmata
LaskovijMerzavec: Valdiba iekasē 21%, bet veikals iekasē 300%
Valdība ir tā sliktā! Varbūt tiešām padomā, par ko un kā blaut? #1 2023-09-07 06:45 LaskovijMerzavec: Es par nezeltu!
Ja veikali var iedot atlaidi 50% tad uzcenojums ir virs 100% #3 2023-09-08 08:13 fargo: un vienalga tam nav sakara ar maksimālu pvn pirmās nepieciešamības precēm, bet nulle investīcijām, kas tiek izmantota 99% gadījumos, lai izvairītos no nodokļiem sabiedrības bagātajā galā.
#4 2023-09-08 10:52 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kā tad īsti ir ar tiem globusiem ? Kā tad jābūt būtu ? (47)
Ja arī atmet senāku vēsturi, kad Krima piederēja Krievijai, vai kādai citai zemei, vai tamdēļ var atmest reāli ...
ASV 2020.g vēlēšanas-kas uzvarēs? (22)
Skaidrs, ka Demokrāti (žēl). Bet uz kuru kandidātu Jūs liktu naudu?
vai policija ir uz vienu roku ar hakeriem? (24)
Apkopojot pēdējās dienās notikušo varu apgalvot: Latvijas policija ir uz vienu roku ar hakeriem. Izklausās neticami ...
Kapec tai pasa Lietuva vai Igaunija dzives limenis ir ... (42)
kapec ta Latvija ir sliktak pat no tam 3 baltijas valstim?
Reliģija ir vai nav tumsonība? (42)
Kā gan var būt dievticīgs cilvēks ,ja viņš ikdienā pārkāpj bauslību. Ja pašas ticības pamatā ir ielikts grēks-"Tev ... | ||||||||