![]() | |||
|
|
Iepazīsties
110 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
fargo dienasgrāmata
Bazhix: Vai tas pats nav arī pretējā virzienā? :) Kāpēc lai sieviete būtu gatava nopietnām attiecībām ar čali, kurš piekopj gadījuma rakstura attiecības? :D
#1 2023-08-13 13:17 Freddy Krueger: Liec tak Sīkajai mieru. Nēsā somiņā līdzi - nu i pareizi dara, jo, ja godīgi - mums, večiem, somiņu nav, un arī preži kabatā izrādās reti, ja nu vienīgi sievas vai draudzenes ieliek, lai neatnes zarazu mājās... Un vispār jau tu te bišķi uz dubultstandartu velc - veči tā kā drīkst bāzties jebkurā šķirbā, kur klāt tiek, a meitieši - pasarg dies, ja kādu paņems priekšā pēc savas izvēles? Da neaizmirsīs par kontracepciju un visparastāko piesardzību? xD
#2 2023-08-13 13:28 fargo: tas ir par pašu ideju, ne sievieti, kurai es vēlu dzīvē visu labāko. runa ir par idejām.
#3 2023-08-13 13:41 Julija7_: Tas tu tū ir ļaudīm, kas nelieto prezervatīvus, bet ražo bērnus pa labi un kreisi. Neviens taču negrib neplānotus pārsteigumus.
#5 2023-08-13 14:05 Ineta: Prezervatīvu esamība / neesamība somiņā neko neliecina par somiņas īpašnieku. Bet tēmas cilāšana gan. Slima, pretlikumīga interese par citu cilvēku seksuālo dzīvi. No juridiskā aspekta šis ieraksts pārkāpj Sīkās cilvēktiesības .
#7 2023-08-13 15:47
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
vai es pareizi saprotu par siltum un karsta ūdens apgādi ... (11)
no siltumcentrāles pienāc magistrālvāds, siltumezglā caur sltumaiņu sagatavojas karstais ūdens , bet pārējais iet pa ...
kad jāstāda ķiplokus? (11)
varbūt kāds zina - kurā datumā šogad vispareizāk būtu stādīt ziemas ķiplokus?
Infrasarkano staru apkure... (25)
Nezinu, varbūt šī tēma jau ir bijusi šeit apspriesta, taču man interesē Jūsu viedokļi par infrasarkano staru apkures ...
Pulēšana (7)
Pirmo reizi nākas saskarties ar pulēšanu. Runa ir par stiklaplasta kutera kabīni. Kopā jānopulē ~ 10 m2. Pārklājums - ...
Sienas - krāsot vai līmēt tapetes (14)
Beidzot logi nomainīti, elektroinstalācija paarvikta, sienas un griesti izlīdzināti, aktuāls jautājums ko darīt ar ... | ||||||||