FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Savvalnieks,  09-08-2023 19:15 4  38

Peksnas,neizskaidrojams naves

Soreiz, bet...tikai soreiz...es neko neanalizesu, lai analize analie analizatori, viniem darbs tads, viniem par to algu maksa.

I - neta plasumos pa laikam paradas info - formacija, no " attistitajam " valstim par maksligas gripas....covid...pirms un pec peksnajam, neizskaidrojamam navem, kas ker tiesi nospricetos.

" Statistika " ir loti pardomu izsaucosa, salidzinot ar...pirms...covid gripas, tas laika, un pec.

p.s. Iedodiet man zimulus, es jums sazimesu tadu..." statistiku " lustigaja ` Mulku zeme " latvanija, cik..kadu jus velaties, un cik atlauj jusu macina biezums.

Santjago cels,jeb....vajadzetu...loti ... OshO par panakumiem.
citi ieraksti Savvalnieks d-grāmatā
Komentāri
LaskovijMerzavec: Vistai pamet pelavas un tā visiem kladzina, ka tur graudi

Un ja par McJones - tad diemžēl virs parastās mirstības -galvenā grupa ir veci cilvēki, neviss vakcinētie vai nevakcinētie
#1
2023-08-09 22:24
Drole: Visdiivainaakaa statistika naak no ne tik "attiistiitaam" valstiim.

https://nakedemperor.substack.com/p/why-was-covid-so-deadly-fo
r-african
#2
2023-08-09 23:42
Savvalnieks: Biedre Drolle.

Es domaju ka " neattistitajas " valstis ir pilnigi viena alga ko tur gvelz " attistitajiem " no " ekraniem" ....kaut kadi pludi Mozambika.....klimata izmainas....ccovids...vinus tas neskar un neinterese....
#3
2023-08-10 16:56
Savvalnieks: Biedri Laskovij.

Seit viss no " ekraniem " ir vienkarsak saprotams ja visu uztver ka mechaniskus burtinus no " ekraniem"....seit nav nekad Mr.Jones vai citu dzivu cilveku....patik..nepatik..labs,NElabs....tas ir musu fantazijas,kuras izaug musu pratos redzot vienkarsus,nekaitigus,mechaniskus burtinus no " ekraniem ".
#4
2023-08-10 17:05
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Pie kaadas shkjiras juus uzskataat sevi piederiigu? (27)
http://www.delfi.lv/news/comment/comment/janis-varufakis-skiru-cinas-nolieguma-augsta-maksa.d?id=495
90187 Kaa ...
Vai valdību varētu nomainīt uz mākslīgo intelektu? (47)
Kādi varētu būt plusi un mīnusi?Varbūt ne pilnīgi visus,bet lielāko daļu dažādu ierēdņu un ministreļu.Ko domājat par ...
Kā Jums patīk šis jaunais politiķis...!? (31)
Kādu valsts amatu varētu Tam piedāvāt...?
Vai ir pareizi aizliegt 16. marta pasākumus Rīgā? (90)
"Lai izvairītos no iespējamām provokācijām un sabiedriskās drošības apdraudējuma, Kalve aizliedza visus 16.martā ...
Eižena Finka redzējums (15)
Vai Sudrabas kundze varētu būt tā sieviete, kura pēc pareģojuma nesīs treknos gadus Latvijas tautai?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅