![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Julija7_: Man ir pazīstama sieviete, atraitne, kura iepazīstas arī ar atraitņiem un varbūt šķirteņiem, tik smalki nezinu, bet tie ir vīrieši kuri gan aicina pārcelties uz savu māju, gan atbrauc pakaļ ar mašīnu, citam atkal labs dzīvoklis, tikai viņa nav izlēmusi jo negrib pārcelties uz citu novadu. Neteiktu, ka visi ir lubraki. Ā, vēl vienu gadījumu atceros, sieviete internetā sarakstijās ar islandieti, tas gribēja precēt un sauca pie sevis. Viņa aizbrauca un viņu tur nogalināja, nezinu gan boyfrends vai cits.
#1 2023-08-03 08:37 Savvalnieks: Biedre Julija nr ?
Man gan skiet ka cilvekam dzive jabut lielai nesaprasanai ( apmaldijies ) lai jau vecuma kaut ko mekletu.... Ists " meklētājs " jau sen ir atradis .vai ari sen vairs neko nemekle.... Protams ir " muzigie mekletaji " ( Pers Gints ) kas varbut .meklē to ka isteniba nemaz nav. Ka Spriditis..kas pasaule laimi mekleja....Gulbiti .gulbiti,,kustina kajinas,aizved mani uz laimigo zemi....un gulbitis aizvesa vinu .uz majam,kur vinu gaidija Lienite. Visbiezak tas ko " mekle " cilveks ( ja zin jo vins " mekle " ) ateodas tepat..vinam blakus Bet.....ka austrumis saka. Nav kokam divu vienadu lapu. Nav pasaule divu vienadu cilveku.....vai nje " Dullais Dauka " #2 2023-08-03 09:31 Julija7_: Tāpēc jau es minēju tieši atraitņus. Cilvēks jau bija atradis stabilu, cieņpilnu dzīves modeli, bet to zaudēja. Varbūt viņš atkal meklē ko stabilu. Viņš nav lubraks, kurš visu mūžu ko ir meklējis.
#3 2023-08-03 09:40 Freddy Krueger: dzēsts 2023-08-03 10:42
Savvalnieks: Biedre Julija nr ?
Tu runa par konkretam personam kuras tu pazisti. Es runaju visparinati pat globalam lietam Nevar visu skatit no saura ....ES....EgO skata....uz lietam ir jadkatas ar skatu " no malas " kaut kur dzili jaatliekot savu dizo ES....tikai ta var kaut ko saprast Krieviski ....S cvojeju bibliju v cuzuju cerkovj nje hodjat. #5 2023-08-03 10:41 Freddy Krueger: dzēsts 2023-08-03 10:53
spiitniece_: Ko Tu tur muldi, labāk nomazgājies, nopērc ziedus un uzaicini kādu uz randiņu.......Katram savs!
#7 2023-08-03 11:16
Pārējos 22 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Ko darīt lai suns pēc kastracijas nekļutu resns? (8)
Sanāk jau mazāk staigāt pa lauku,jo esam caurām dienām darbā. Bet pēc kastrācijas suns ir palicis stipri dūšīgāks un ...
Kur varētu dabūt slazdu pelei, kas nenogalina, bet peli var ... (7)
Nu tāds būrītis, kas uzkrīt virsū. Biju Depo, Krautā, DinoZoo - nav. Varbūt kāds varētu aizdot uz īsu brītiņu? Ļoti un ...
Vai Rīgā ir salons, kurā fotografē suņus? (11)
Vai Rīgā ir salons, kurā fotografē suņus? Gribētos iemūžināt savu mīlulīti pa smukko - ar rozi zobos vai kā savādāk. :)
Lapsenes (9)
Tauta, man lapenee lapsenes izveidojusas puuzni. Nu man taa vinu doma nepatiitk, es vinas gribu prom. Ko dariit??? Es ...
Sikspārnis istabā (14)
Esmu tikusi pie mājdzīvnieka :) no kura bail. Jau otro nakti man pa dzīvokli dzīvojas sikspārnis. Aizvakar naktī ... | ||||||||