FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Sestdiena 08-07-2023 05:20 6  78

mezaparka alkatiigaas cuukas

un atkal lasu zinjaas par kaarteejo reizi kad nabaga sveetku dalkibniekus un viesus zagliigaas organizatoru cuukas apzog..uzstaadiiti esot daudz depoziitj aparaatu.kur nodot tukshaas mineraaljudens pudeles..bet ak vai..naudu par nodoto taru.tos desmit centus nemaksaa..pat tur pamanaas apjaat

dziesmu sveetki tingeltangelju nedienas
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~700)
Komentāri
DanaL: Tracer, neblēj!
Ūdens taču ar visu pudeli mums, dalībniekiem, ir par brīvu. Paņemam ūdens pudeli, izdzeram, bet pudeli atstājam. Tas ir tikai godīgi. Pie tam, tādiem knauzeriem kā tev, ir visas iespējas uzvārīties, aizstiepjot tukšās pudeles uz veikala depozītaparātu.
Klausītājiem nav jānodrošina depozīts uz vietas Mežaparkā. Nes savu tukšo pudeli uz veikalu, nevis met ārā turpat, kur padzēri un pačurāji..
#1
2023-07-08 15:37
DanaL: (aizmirsu novērtēt stulbu informāciju)
#2
2023-07-08 15:38
tracer: nu tu dura kas dura..es nopeerku mineraali mezaparkaa..samaksaaju depoziitu..a nafig tad shie tos taromaatus tur nolika?lai viesi samaksaa par depoziitu.bet kad jaapienjem taa sory..bez maksas..tev durai tas normaali liekas..kaa desa garshoja?😃
#3
2023-07-08 16:38
DanaL: Taromāti, ēzeļa lielskungs, domāti dalībnieku bezmaksas dzērienu pudelēm, nevis citiem.
#4
2023-07-08 17:15
tracer: kaa.tad nerij tak to veco desu.klukste..stulbaa baaba.ieej lsm.lv un izlasi .tur konkreeti rakstiits ka apjaaj visus..bet tu jau tik maaki gulties zem varneshiem..pakaljlaizha
#5
2023-07-08 18:59
DanaL: Laikam esmy tas "nabaga sveetku dalkibnieks" (lai ko tas nozīmētu), neesmu pirkusi nevienu pudeli, tās dod par velti. Tāpēc arī atdodam pudeles atpakaļ.
P.S. Es ļoti atvainojos, ka atkal esi apkakājies ar savu dzelteno info.
#6
2023-07-09 02:09
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Ko lai dara ar tiem indiešiem? (41)
Divi Indijas pilsoņi Sarkandaugavā esot izgrūduši pa logu no 8.stāva latviešu sievieti. Nu jau pat uz Indiju nav ...
Vai Kaimiņš Artuss politikā ievedīs kārtību? (29)
Cerot uz izmaiņām tizlajā nomenklatūras veģetēšanā, katrs jaunpienācējs būtu sveicams ar sarkanām rozēm. Tādas ...
Denacionalizācija (29)
Vai tiešām tas bija to vērts? Cik patiesie īpašnieki atguva? Tā joprojām neesmu saņēmis atbildi, kālab man ...
Kāpēc cilvēki nedara to, ko prasa sabiedrība? (49)
Pa ceļam uz Gastrotirgu tunelī nācās redzēt tantiņu, kas bija glīti sasaiņojusi maisiņos sīpolu mizas un gaidīja, ka ...
Jūsu secinājumi attiecībā uz mojškvas politiķa Aļeksandrova ... (17)
Ja pēkšņi sakšu koalīcija Sīrijā sāks militāru darbību, tad mojškvobādei nekas cits neatliks ka veikt invāziju ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅