![]() | |||
|
|
Iepazīsties
370 lietotāji on-line
77 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: kad hokejistus sagaidija.bija 50 000 sveiceeju..dziesmu sveetkos arii tuukstoshi..kad elektriibas reekins dubultojas tad klusums..neviena..nu vai nav kalpu tauta?.ko saimnieks .lielskungs liek maksaat to maksaa..un veel apsauc tos kuri nav mieraa..naak praataa saliidzinaajums..ieeju veikalaa..maize 10 eiro kg(laachu maize)..jautaaju laardeveejai kaapeec tik daargi? shii atbild..vari jau neeest..neviens nespiezh pirkt..p.s zinot ka laachu maizes razotnee babiitee algas maizes cehaa biski virs minimaalaas..eh dumjaa dumjaa tauta.kad naaksiet pie praata?
#1 2023-06-26 17:10 Reds: Nu bet ko ta tu citu gaidīji no jaunās Rīgas progresīvo komunistu domes? Tirgotāji ir jāiznīdē kā klase un dejotāji tak var dejot gaišās nākotnes vārdā, kam viņiem ēst? Bet fabrikas strādnieks savu pēdējo doniņu pats var paņemt līdzi.
#2 2023-06-26 18:48 Julianna: kujz toz cizinuz raviz* a vot to ; ka udenc tikai vinu* nu nu ka tik 2 krituzo vilniz nebutu; kovid nr2
#3 2023-06-26 19:11 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Ledus skulptūras Jelgavā ?! (6)
Jelgavnieki palīdziet lūdzu! Vai Jelgavā ledus skulptūras šajās brīvdienās nebūs jau izkusušas ?
Pirts Rīgas apkārtnē (līdz kādi 80 KM) (11)
Nepieciešama pirts kādiem 20-25 cilvēkiem ar iespēju palikt pa nakti (varbūt ne visiem).Ja ir zināmas labas ...
Kur sagaidīsi jauno gadu? (32)
Gadi mainās, bet jautājums paliek - KUR sagaidīsi jauno gadu? (un kāpēc tieši šajā vietā?) | ||||||||