FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Savvalnieks,  08-06-2023 16:39  16

Apokalipse - Hitlers uzbruk austrumiem.

. Labdien, labdienin, jeb.....patiesibas cina ar latvanu lutausismu...es zinu tapec ka zinu...bet ka tu zini...es nezinu ka es zinu, bet zinu ka zinu, jo esmu no elitara, taustinklabosa, no " ekraniem " atkarigo, sertificeto " divana pirdeju " kluba, kas visu patiesibu redz sava klozetpoda augstuma.

Apokalipse - Hitlers uzbruk austrumiem.

Izcila dokumentala filma skatama www.lsm.lv vai ReTv.

Un nav neka jauna saja grecigaja pasaule teikusi senajie gudrie, tapec ...viss cilvekiem jaunais, ir labi aizmirsts.

Lai saprastu kad notiek Ukraina, kas bus Ukraina un visa pasaule, ir nedaudz jasaprot kas bija, kapec bija..un kapec bija ta ka bija.

Tiesa gan sakoties visam Ukraina es parlasiju izcilo spiega - parbedzeja, G.R.U.virsnieka Viktora Rezuna ( pseidonims Suvorovs ) gramatu " Ledlauzis " jeb....Hitlers ka Stalina ledlauzis uzsakot karu, reali apsteidzot Stalinu ar kara saksanu par divam nedelam.

Gramatu meklejiet Rigas biblioteku kataloga.

www.rcb.lv

PSRS spiegam - parbedzejam Viktoram Rezunam aizmuguriski tika piespriests naves sods, kas nav, un nekad netiks atcelts.

Kas pagatni peti - nakotni sveti. :-)

Sabiedribas " zelta likums " Rakstit...dzeju...
citi ieraksti Savvalnieks d-grāmatā
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kurā pusē viņi nostāsies? (63)
Šodien netā lasīju, ka LV dzīvo simtiem tūkstoši musulmsņu, indiešu,pakistāņu utml. Nav noslēpums,ka Krievija ...
Vai izjūtat šodien svētku sajūtu un lepnumu par savu valsti? (81)
Man pašam šī diena ir tāda kā visas citas dienas un īpašu pacēlumu un svētku sajūtu neizjūtu.Jo nav jau mums te Latvijā ...
Kāda jūsu attieksme pret dzīvi metropolē? (39)
Vai esat dzīvojuši vismaz kādu laiku tādā kārtīgā lielpilsētā(Parīze, Roma, Londona, Maskava, Ņujorka utt.)? Ko sakāt ...
Kas ir eskalācija? (7)
Nevaru atrast inetā šim vārdam izskaidrojumu,svešvārdu vārdnīcu aizstiepis bērns,lūdzu zinošos mani apgaismot;) paldies!
Vai parakstījies vai plāno parakstīties par saeimas ... (49)
Kā arī paskaidro kāpēc esi par vai pret saeimas atlaišanu.

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅