FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Trešdiena 31-05-2023 14:56 12  87

urrraa prezidents

tagad taa kraaninji..rinkeevics ir jaunais prezidents...liekat mieraa oho babuljus..laiks pieveersties viirieshu miilai...vai arii paliksiet atpalikusho kastaa..?.babulji.celuliits ir taarpi smadzenees lai paliek babuljiemmm..mees tagad miileesim viirieshus

parakstu vaakshana cikos?
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~700)
Komentāri
CoCoSan: Pakriti ap galda malu? Stipri sasities? Kuru tad tu gribēji redzēt tai tronī? Pīlēnu vai čiepu nenokurienes???
#1
2023-05-31 15:01
pavadonis1971: coco..es to eliiniiti gribeeju..nu taada smuka🙂 ne taada kaa oho babulji..niigri..runaa mulkiibas..ja atsakos mileet taas vecaas miesas tad piedaavaa man miileet vinjas dveeseli..bet es gribu smukiem pupiem pieglausties😗
#2
2023-05-31 15:48
CoCoSan: Traču, pilnas ielas ar elīnītēm. Krāj tik naudu, krāj naudu un glaudies pie smukajiem pupiem cik atļauj nauda 🤣
#3
2023-05-31 16:03
TikaiTu: Tracer,un Tu tiešām no mums atstasies? Tiešām, tiešām?
#4
2023-05-31 16:06
Bazhix: tracer vnk domā, ka ja viņam uz ielas pienāks klāt prezidents un prasīs kniebties, tad kā viņš prezidentam atteiks :D
#5
2023-05-31 18:34
pavadonis1971: bazhix..tu ateikt vari tik klozetam.ed bietes vairaak.tad arii tev klozetam nebuus jaatsasaka😄 kaku geenijs
#6
2023-05-31 19:07
pavadonis1971: bazix..kad tu nostaajies tracera priekshaa.ieliecies celiihos.tu noliecies dziljaak.esi pazemiigaaks.tad taa nesaapees😄atradis te kura priekshaa lekties..😄
#7
2023-05-31 19:29
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Ejam parakstīties ? (20)
KDS valde jau pirms divām nedēļām sabiedrību informēja, ka tiek uzsākts darbs pie prasības sagatavošanas tiesai, lai ...
vai sakritiiba? (25)
peedeejaa laikaa nu jau regulaari nodeg kaada kafeinica.restoraans.viesu maaja. var jau buut sakritiiba.bet naak ...
Kaadas ziepes muus sagaida jaunajaa gadaa un turpmaak? (18)
Protams, nedaudz par smagu 1.janvaarii:)) Bet, ja pietiek speeka izlasiit un varbuut arii padomaat. Ko domaajat par ...
Kāpēc apdi@š Batjku? (52)
Batjka ar Ukrainu nekaro.Draudzējas ar Putinu?Nu un?Siņ Dziņ pins arī draudzējas,bet viņu tak tā neapdirš.Varat mani ...
Kāds zin, kāpēc krieviem ir tik ļoti bail no Putina? (42)
Skaties kuru krievu TV kanālu gribi - NEKAD neviens kritisks vārds nekad netiek pateikts par Putinu. Arī daļēji ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅