![]() | |||
|
|
Iepazīsties
80 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Freddy Krueger: Eh, kā tev neveicas... Rādās, ka vienīgā izpausmes vieta, kurā ir iespēja, ka kāds ko izlasīs (par uzklausīšanu to laikam nenosaukt), palicis ohujs ar visiem šejienes dīvainīšiem... Davai es tev ko citu iemācīšu? Kārtējā diena atnākusi - nu i labi. Vai būs nākošā - nu, ja pienāks, tad būs... Pamēģini, ja nu vieglāk paliek? xD
#1 2023-05-29 08:52 JurisK: Kaa gan var veikties, ja cilveeks dziivo starp latvaanjiem. Pie tam veel sarunaajaas ar tiem paaraugushajiem sunjuburkshkjiem!
#2 2023-05-29 09:04 Savvalnieks: Biedri JurisK.
Izej ielas,atver acis...ja busi uzmanigs verotajs...sapratisi kur tu esi,un kapec uz tevi klusiba smejoties ar pirkstiem rada reti turisti . #3 2023-05-29 09:21 Savvalnieks: Biedri Fredy
Specii tev .no kaligrafijas savstarpejas kulturas. Ja neesi ieverojis ...manad poeta dommas nav adresetas nekam personigi,ka piem ...biedri Fredy... Bet ir vestijums nekam,un reize visiem. Kadam PAtik..NEpatik..uz mani ka poetu tas neattiecas. Tavad pardomas biedri Fredy .ir tikai tavas pardomas,un uz citiem taustinklabosajiem poetiem ( padiedomu ) tas nekafi neattiecas. Tu esi Tas....jo Tu redzi. Tu esi tas...par ko Tu doma :-) #4 2023-05-29 09:25 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kas ir eskalācija? (7)
Nevaru atrast inetā šim vārdam izskaidrojumu,svešvārdu vārdnīcu aizstiepis bērns,lūdzu zinošos mani apgaismot;) paldies!
Atlaižu atcelšana sabiedriskajā transportā nevakcinētajiem. (55)
Interesanti, kā to reāli domā izdarīt? Vismaz Rīgā pensionāriem izdota bezmaksas braukšanas karte/ vai ielādēta ...
Nekustamā īpašuma nodokļa palielināšana (15)
Vai tās ir tikai manas izjūtas un domas......... ...ka paaugstinot nodokli uz īpašumu, daudzi pārstās maksāt savus ...
Kurā bankā krāt pensiju? (25)
Jautājums īss un vienkāršs - kurai bankai pašlaik ir labākie % 2.pensiju līmenim.. it kā sīkums, bet ienāca prātā doma ... | ||||||||