FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
siikaa16 dienasgrāmata
 Svētdiena 28-05-2023 00:09 20  95

Necieņa

Laikā, kamēr lielākā daļa Latvijas iedzīvotāji juta līdzi mūsu hokejistiem. Daži politiķi uzrīkoja protesta akciju pie Brīvības pieminekļa. Vai tādiem rūp Latvijas nākotne vai tuvāks savs maks? Ja tādā vēsturiskā brīdī var uzrīkot balagānu. Tā bija atklāta necieņa pret sportistiem un Latvijas iedzīvotājiem.

youtube.com/watch?v=7o7ZCKInxnQ

Paldies! Optimiste
citi ieraksti siikaa16 d-grāmatā (~772)
Komentāri
Katra: "Daži politiķi " uzvaras gadījumā , uz ko gan vairs neviens necer, nodrošinātu Latvijiņai pieeju Krievijas dabas resursiem. Nekad nenoticēšu, ka uz materiālajām lietām tendētie UA piedāvās, ja vispār piedāvās, Latvijai to cenu, ko Krievija.

Bet tā, piekrītu autoram . Māju apkure un ražošanas nodrošināšana ir drūms štrunts salīdzinājumā ar bundžas dzenāšanu pa ledu.
#1
2023-05-28 01:55
siikaa16: Ne jau cenā viss ir, bet pašos cilvēkos. Ir tāda kategorija, kuriem viss ir dārgs. Tiem dārgs arī bija, kad pirka no Krievijas.
#6
2023-05-28 13:18
pakausam: Cienījamā autore, manuprāt, tikai Rīgas Dome izrādija necieņu, atļaujot buldozeram, kuram skaistums nāk no iekšām, rīkot sabuntuju pie Mildas.Pie mums ir demokrātiska valsts. Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju, tas ir cik?
#2
2023-05-28 02:31
siikaa16: Viņam nebija citas brīvas vietas, visur hokeja fani priekšā. Lielākā daļa ir vairāk par pusi.
#7
2023-05-28 13:21
pavadonis1971: ko vainojat sleseru..vinsh tacu nezinaaja ka muusu hokejisti ciiniisies par medaljaam.bija domaats ka sen jau buusim izlidojushi un var miitinjot.vinsh pats saprot savu kluudu.nebuutu hokejs buutu divreiz vairaak protesteetaaju
#3
2023-05-28 04:21
Freddy Krueger: Khm, Sīkā, atļaušos piebilst - diez, kā lai nosauc Ogres Helmaņa (tūdaliņi, ibio) izpildīšanos?
#4
2023-05-28 08:41
Bazhix: Kāda tur necieņa? Protesti nav randiņi, kurus tā vienkārši var pārcelt uz citu dienu :) Vai arī Tev liekas, ka viņš šo protestu izdomāja un pieteica Rīgas Domei aizvakar? :)
#5
2023-05-28 09:56
Pārējos 13 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Krievijā top likums par citu valstu teritoriju aneksiju (50)
Krievijas Valsts domē iesniegts likumprojekts, kas paredz atvieglot kārtību, kādā valstij pievienojamas jaunas ...
Breiviks neder, neiederas cirpēju saimniecībā (21)
Aitu baru pieskata gans, seko tam, lai aitu skaits būtu pietiekams. Cirpējam būtu darbs, un saimniekam būtu ienesums ...
VL un Vienotība. Neuzņemšana valdībā. (30)
Kā jūs priekš sevis raksturojat partiju apvienības "Vienotība" rīcību valdības veidošanas laikā? a)Tā bija smalka ...
Vai paredzētā reforma var notikt? (29)
Kaut kā aizdomājos, vai paredzētā teritoriālā reforma var tikt apstiprināta, ja iedzīvotāji noboikotē pašvaldību ...
Vai parakstīsieties par referendumu ģimenes jēdziena ... (93)
Vīru biedrību ir panākusi, ka Centrālā Vēlēšanu Komisija ir sākusi vākt parakstus par ģimenes jēdziena nostiprināšanu ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅