FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Savvalnieks,  18-05-2023 12:48 2  21

Kad " ekrani " uzbruk.

Labrit, labdienin visi " ekranu " atkarigie, podzinklabiesie, sertificetie " divana experti ".un citi...kas zin visu par visiem, un visu... var dot padomus visur, jebkura pasaules vieta :-)

Kad " ekrani " uzbruk...jeb mieru, tikai mieru biedri fantazjori :-)

" Ekrani " uzbruk..to publiski teiks biedrs ciparotais ezelis, kuram kas tur neredzamais, varda nenosauktais, mechaniskais burtins no " ekraniem " dara pari, miera gulet nelauj.

To teiks biedre...kurai radas sapni, kura redz tikai " briesmigus sapnus "...kursi nekas nav sausmigs, bet viss ir briesmigs.

To teikts tante stipri pusmuza, ar vecuma planpratibu ( demence ) kurai lielpilseta regulari uz ielas viriesi ( vecu onkulisu veida ) klaji uzbazas, un atgadina par romantiskiem randevu.." gadsimta sakuma " ka sacit jasaka...vecums nenak viens, bet atmina tantinai stengra.

Vel citas smiekligas HoHo izrades personaze, kura katra varda gala atkarto....Es...Es..Es...Man ..Man ..Man...lasitajam katra teikuma atgadinot par vinas dizo ES...

Un nebus jums skumti saja jautraja izrade kurai varda ir HoHo, kur visi " lielie melnie "...." mazie zalie " un " skibie, greizie, nepareizie " dzivo " ekranos" un no turienes nak apciemot uzkarsetos pratus, liekot tiem stastit " ekranos " redzeto ka..isto..balto...patieso.

Biedri..beidziet fantazet, atveriet logu, patiesiba ir tur ara...tur ara...buuu..baidies..tas nav skaists pavasaris..buuuu...tur aiz loga it tas..." Ekrana " paregotais, baismais, sausmigais, briesmigais..." globala sasilsana " ( fantazjoru galvas ).

Biedri....beidziet fantazet.

p.s. Nedaudz philosophisku pardomu, ka rozinite uz pascepta " prjaniks " ar tradicionalo viesiem domato klasiska arsena piedevu :-)

2.procenti cilveku doms, 3. procentu cilveku doma, ka vini doma.95.procentu cilveku labak nomirs, neka domas :-)

Biedri..a davai bez..fantazijam no " ekraniem ".

Joziks...fantaziju tantina..ciparotais ... " Latvijas VALSTS mezi " un indianu ...
citi ieraksti Savvalnieks d-grāmatā
Komentāri
siikaa16: Sarkanā atrauga! Savas slimās fantāzijas paturi pie sevis. Tūlīt publiski atvainoties par savu murgojumu.
#1
2023-05-18 18:02
Savvalnieks: Biedre Sikaa.

Par ko atvainoties ..par tavam slimajam fantazijam kurad ru megini stastit citiem !!!

Ej ka tu arstejies...fantaziju tantin :-) un nestasti nevienam par pa celam satiktiem dakteriem :-)

Slimie..ekranu atkarigie...ibio......
#2
2023-05-18 21:36
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai nav "sviests" politiķu uzrunā ? (23)
Siltināt mūra graustus? Nost ar 6 stāvu masonu(t.s. Jugend stila) mūra arhitektūru Rīgas centrā, lai dinamīts mums ...
Pārbaude ar varu un naudu (41)
Skumji apzināties, bet starp man pazīstamiem nav cilvēku, kuriem varētu uzticēt vadīt valsti. Es domāju morālā ziņā. ...
Robežpunktu slēgšana (13)
Esmu lielā nesaprašanā vai kaut ko palaidusi garām- slēdza 2 robežpunktus ar Krieviju, lai Ukrainas pilsoņu tūkstoši ...
Tārpi uzturā? (12)
Kurš grib uzēst uzturā palietot dzeltenos miltu ...
Aizbrauceju atgrieshanas un iezemieshu eksisteshana. (43)
es piederu pie tiem,kuri uzskata,ka aizbrauc peljnja uz arzemem ne no labas dziives.var jau parmest treknajos laikos ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅