![]() | |||
|
|
Iepazīsties
450 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tanaka dienasgrāmata
Savvalnieks: Biedri Tanaka
Jus ari esat pievienojies sertificeto " divana pirdeju " elitarajai trieciengrupai...es visu zinu par visu...bet ka tu to zini ? Nezinu ka..bet zinu ka zinu....jo visas zinas ir tikai un vienigi...ekranos....to es drosi zinu. #1 2023-05-05 07:50 Freddy Krueger: Savvalniek, beidz, pat man mute pavērās, ka Tanaka reiz par tēmu publicējis...
Laikam ohuja admini arī svin, ja nav šito jampampiņu sludinātāju nahrenizējuši, a sen jau vajadzēja... #2 2023-05-05 08:40 Savvalnieks: Biedri Fredy
I neta,pat facebook formats nav domats nopietnakiem textiem par bilditi ( vien gab. ) un textu max 9,6 teikumu garuma. Ja ko nopietnak raksta..tad jaraksta blogs..piem. blogpost.com Viss parejais neta..ir ka chats sendienas...pieraksti savas domas uz lapinam ...un palaid pa vejam juras krasta,kur nav cilveku. Bibliotekas ir " Toma evangelijs " evangelijs bez krusta,un augsamcelsanas ( reinkarnacija kuru atzina farizeji ( Sauls no Tarsas,bibele viltus apustulis nr 13mit Pavils ) bet ko pilniba noliedza elitara partija sadukeji. Tas gars,vesturisks stasts....... #3 2023-05-05 09:15 Julija7: Interesanti, un kad unisex sātanists katru dienu lika pa 10 ierakstiem, tad ne Tev ne kādam citam neienāca prātā sūtīt viņu atpūsties vai iedzert siltu buljonu. Kāpēc tāda šķirošana. Ja neviens nespamo, tad neviens.
#4 2023-05-05 09:50 Savvalnieks: Biedri
Un kada jam dala..kurs ko raksta ..nekur nav stingri cenzuras noteikumi kur ko,ka drikst ...nedrikst rakstit publiska i neta vieta. Viss parejais ir jusu biedri iedomas...un jusu diza ES....pasizpausmes...... #5 2023-05-05 10:25 988: #4 Tapec! ka satanists nemuld, nelaipo, nemelo, neliekulo un neslapstas, ka to dara "kristietis"
#6 2023-05-05 10:38
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kas ir garīga izaugsme - ja esi pieticīgs un paklausīgs kā ... (15)
...tiesībām, pārkāpjot pāri kautrībai, slinkumam, kā arī pieticībai un paklausībai?
Daila Līce (2)
Vēlējos pajautat,vai kādam bijusi saskarsme ar dziednieci Dailu Līci? Esot cilveks ar gaišām spējām.
Sadaļas nosaukums (5)
Kāpēc šo sadaļu sauc tā kā to sauc,ja atbildēs nav ne vārda par maģiju,rituāliem ezotēriku?Jokaini.
Iztulkojiet sapni! (26)
Biju uz prāmja klāja,kurš kuģoja kaut kur.Pēkšņi viss apledojis , visapkārt ledus, ledus....un iesalis , uz priekšu ... | ||||||||