FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Savvalnieks,  03-05-2023 12:13  36

" Svarstibas " blaujosajam sieviesVeidigajam.

Labdien.

Un histeriski blauj...klaiga un vainana butnes kuram pase ierakstits " sieviete " lai ari no Dieva dotajam tikai sievietei piemitosajam praktiskajam ipasibam sadam....it ka..." sievietem " ir tikpat talu, kam tipu, tapu kajam lidz Gimalajiem.

Nav jo klaigat..ka butu, ja butu ..ir ta ka ir...un bus ta ka jabut, ka daba, Dievs nolicis un lemis.

Ja kada " sieviete " ( ieraksts pase ) saubas par manis teikto ..lai izsecina savu, ari manu, visu musu dzimsanas faktu, kura neka parsteidzosi ipasa nav...vienkarsi ta ir jabut.

p.s. Rit ieks kino Splensid Palace " bezmaksas kino seansi, ari dok.filma " Svarstibas " par sieviesu klaigajoso polemiku...ka butu..ja butu.

Bet...Jeden das Seine ..Katram savs...kam tupus curat, kam bernus dzemdet un audzinat.

Ar netiru galdautu...uz kino. Biedri !!! Nez kurs ezelis ( HoHo. " ...
citi ieraksti Savvalnieks d-grāmatā
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai kāds kādreiz ir klausījies un kāpēc? (30)
Vai kāds kādreiz ir klausījies un kāpēc tās līderu Jaungada uzrunas 10 min pirms jaunā gada atnākšanas? Kādai ...
...mūsu latiņi... (16)
Jau reiz ar pompu iekļāvāmies savienībā...un papīrīši vienādi, un viss cits reglamentēts. Patreizējais kopkatls, kurā ...
Jauna himna? (38)
Kādiem fruktiem bija ienākusies doma mainīt valsts himnu pret Mārtiņa Brauna "Saule, Pērkons, Daugava". Ko par šādu ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅