![]() | |||
|
|
Iepazīsties
370 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
MrJones dienasgrāmata
Savvalnieks: Biedri
Tiesam nezinu ko jus tur edat ...par ko jus tur panikojat. Pec nakts nak rits ...pec ziemas pavasaris....nekas nemainas muzigaja pasaules kartiba - logos. Viss parejais ir cilveku fantazijas...vaimanasana,panika un visa patiesiba,kas nak no " ekraniem " :-) Ardievu,uz neredzesanos- domajosais cilvek " homo sapiens ". #2 2023-04-24 22:44 Savvalnieks: Biedri....
Uzlikt sev rokas !!! Tas ir publisks aicinajums kolektivam onanismam !!! Kadi vel jusu praktiskie priekslikumi biedri ...Seit un tagad.... #4 2023-04-26 09:07 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Melnais humors (32)
Kādi ir jūsu viedokļi par melno humoru?? Par apcelšanos nāves un miršanas sakarībā??
Vai ZZS jauc koalicijas izveidi? (10)
Va neZneZS jauc koaliicijas izveidi pärmeeriigo prasiibu (naudas ietekmes izteiksmee). Lemberga ietekmeeti? Vai, ja tie ...
Ko lai dara ar tiem indiešiem? (41)
Divi Indijas pilsoņi Sarkandaugavā esot izgrūduši pa logu no 8.stāva latviešu sievieti. Nu jau pat uz Indiju nav ... | ||||||||