FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
Lapsa18 dienasgrāmata
 Sestdiena 08-04-2023 19:02 2  56

Mistika(4.)

Katram cilvēkam itkā esot dzīvē dubultnieks, tikai labākā variantā.

Nakts tuvojas rītausmai , bet es nevaru saņemties un aiziet pie viņa.

Ja nu viņš izskatīsies kā mans mirušais vīrs.

Tajā krēslas stundā es pat īsti nesaskatīju viņa sejas vaibstus.

Kāpēc tieši tagad, gadu pēc vīra aiziešanas , viņš mani uzaicināja uz mūsu paralēlo dzīvi.

Vienā no vēstulēm viņš rakstīja, ka ļoti gribot iepazīties ar mūsu meitu.

Tas taču ir dīvaini, ka redzējis meitu tikai sapnī.

Man negribas ticēt tām visām muļķībām, bet esmu šeit , un ....viņš ir pavisam netālu, pirtiņā.

Varbūt tomēr mierīgā gaisotnē vēlreiz pārlasīšu vēstules, taču atskan telefona zvans , tajā sadzirdu meitas balsi:

-Mammu, kur esi?

Atbrauc pie manis, - klusi nosaku.

Es tevi gribu iepazīstināt ar kādu cilvēku.

Meita nometa klausuli.

Mistika(5) Mistika(3)
citi ieraksti Lapsa18 d-grāmatā (~359)
Komentāri
spiitniece_: Sekoju līdzi Jūsu rakstītajam, ļoti gribu zināt par ko ir šis stāsts. Tā ir fantāzija, iedomas vai tomēr īstenība???
#1
2023-04-08 21:41
Lapsa18: Bet sapņos taču mēs dzīvojam.Bieži arī sapņos redzētos cilvēkus sastopam dzīvē.
#2
2023-04-08 21:49
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

SOS-Pazūd meitenes! Palīdzēsiet atrast!? (50)
Sakarīga meitene, rakstu atbildi uz viņas vēstuli un pēkšņi nosūtot uzlec ziņa,ka neatrodas vairs oho ārēs. Kā belziens ...
Mājas tīrīšana (14)
Šinī gadījumā domāju-mājas tīrīšana pēc tuvinieka-vīra nāves.Traucē aizgājēja ēteriskais ķermenis,no tā ...
atnāks Jēzus un visu sakārtos:))) (22)
Darba laikā izsaukumā uz Matīsa ielas pienāca divas tantiņas un sāka taujāt par iespējamību pilnībā likvidēt ļauno, ...
Vai jūs gribētu zināt KAS sagaida jūs nākotnē? (22)
Es it kā no vienas puses gribētu zināt kas mani sagaida nākotnē-ja tas ir kaut kas ļoti labs, bet no otras puses varbūt ...
Vai skolā un bērnudārziņā vajag reliģijas stundas? (47)
Man puikam dārziņā skolotāja liek lūgt dievu pirms ēdienreizēm.Tas nav pārkāpums no viņas puses,ka bērniem uzspiež ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅