FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 lielpupe,  26-03-2023 23:17 5  34

Memento Mori

Bija man doma rakstiit garaaku penteri, ibo burtiski pirms paaris dienaam iznaaca DM jaunaakais elbuums Memento Mori.

Bet, visu domu es saiisinaashu liidz pavisam iisajai versijai.

1. viena no manaam miiljaakajaam DM kompoziicijaam: Rush

https://www.youtube.com/watch?v=jZphu_bZsKU

pievienojos tiem, kas saka - viena no visnenoveerteetaakajaam vinju kompoziicijaam. Un skaneejums - skarbi apsteidz laiku!

2. Vinju Memento Mori vietaa iesaku Uncanny Chamber EP Memento Mori

https://open.spotify.com/artist/64YQDdWkTsSvsPvZbJgqNI?si=7db927b450a24f97

manupraat, izcils EDM/Darkwave

3. Un saldajaa eedienaa Denis[kas] Somebody else`s dream

https://www.youtube.com/watch?v=9lf6VXld2f0&t=1s

Viena no manaam miiljaakajaam ISC kompoziicijaam.

Ja nekas no shii tevi neuzrunaa, tad... mums vnk ir atskjiriiigas gaumes... :D

Par HDD un ne tikai attieksme
Komentāri
siikaa16: 1.OK; 2. Ikdienā neklausītos, bet seksa laikā varētu skanēt. 3. Nepatīk.
#1
2023-03-26 23:54
lielpupe: ko gan mees dariitu, ja nebuutu pishas..
#4
2023-03-27 10:58
988: Savadi. Mani tiesi #3 uzruna, ar mesidzu, noskanu.. 🤔
#2
2023-03-27 00:20
siikaa16: #2 Pierunāji. Noklausoties otro reizi, neskatoties video var skanēt.
#3
2023-03-27 00:38
Savvalnieks: Biedri

Vai jums nav galigi PO....kas kuram ir...." Milaka "!!!

Bet....ta tak ir..Dienas Gramata....no likuma izpratnes viedokla....viss " ciki- piki "
#5
2023-03-27 14:06
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Ko jūs domājiet par Dschinghis Khan dziesmu - Moskau 1979? ... (27)
Skatos tagad youtubē tās dažādas videoversijas un taisni nostaļģija jem ciet aiz rīkles :D Kas tar ekspersiju, kas par ...
Latvijas TV datorā (15)
Kur tagad visizdevīgākais piedāvājums? Līgumus uz 2-3 gadiem nevēlos slēgt. Skatos TV tikai datorā, interesē Latvijas ...
par Dziesmu svētkiem ... (30)
Aizdomājos, vai maz kādreiz mums vairs būs Dziesmu svētki – tādi, kā senāk, pa lielam …
Grāmatas (26)
Ko jūs domājiet par to, ka šogad, kā šodien ziņās teica, 99% no pirktākajām grāmatām, ir latviešu autoru ...
Stīvs Hārvijs, Rīkojies kā sieviete, domā kā vīrietis (20)
Varbūt pat vajadzēja likt pie "attiecībām un psiholoģijas..." :) Kādi ir oho.lv grāmattārpu viedokļi par minētajā ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅