FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Savvalnieks,  22-03-2023 10:16  15

Nauda,vara,ietekme..tas viss ir loti nosaciti.

Labrit, labritin visiem mechaniskajiem burtiniem, teikuminiem, kas jus tur..ka jus tur.

Ari sodien man, ka mums visiem ikdiena bija nosacita philosophiska domu apmaina ( tas nav monologs ) par...naudu..varu...sabiedrisko statusu..mana diza ES skatu " no malas ", un secinajumu ko savulaik izteica dizais Alberts. ( Einsteins ).

Viss ir loti relativs ( nosacits )

Prata man OSHO atzina ( viena no daudzajam ) kas man palikusi prata.

Lido virs Sveices kalniem viss...viss ..labaka lidmasina, no viss....viss...labakas aviosabiedribas, kura viss...viss...labakais vecakais pilots apmaca jaunino pilotu.

Vecakajam pilotam viss...viss...ir, nauda, maja, jauna dzelzs tarataika ( auto ) kad saucas " Bantley "...

Vecakais pilots saka jaunakajam....

Redzi..leja ir tads skaists. kalnu ezerins, kad es biju puiselis, no nabadzigas gimenes, es sedeju laiva, makskereju zivis, man bija vesi nonesataja apgerba, es biju izsalcis, skatijos debesis uz lidojosajam lidmadinam un sapnoju reiz but so lidmasinu pilots ...viss..viss..labakais pilots.

Tagad es skatos uz to ezerinu no augsas, un gribu but tas izsalcis puiselis, noplususas drebes, kas laivina makskere zivis iztikai.

Ta ka...viss ir nosaciti...loti nosaciti

Seneka...par cilveku,un laimi. " Tumsa " ...Savada meitene...1988.
citi ieraksti Savvalnieks d-grāmatā
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Ētika Zolitūdes traģēdijas lietā (27)
Dienās notika tiesa Zolitūdes traģēdijas lietā. Šajā sakarā izskanēja 2 sāpes: 1) Zolitūdes traģēdijas lietā ...
Čalim vajadzēja pārdēvēt partiju par "Šlesera Šņuksti" (29)
Domāju ka daudz, daudz aizkustinošāk un cienīgāk! :))) Turklāt logo varētu arī viegli izdomāt - piemēram ar rokām ...
Kādas ir Jūsu noskaņas valsts svētku priekšvakarā? (38)
Gluži vai kā masu skatiem ļaudis tiek vervēti uzraut kādu ziņģi galvaspilsētas Krastmalā, tai skaitā- himnu. Bet vai ...
jautajumi par Latviju (18)
cilvekiem no krievijas jauzdod jautajumi saistiba ar Latviju,jautajumus vajadzetu lai atbilde nebutu atrodama ...
Kādas domas par Jauno Domes sastāvu? (19)
Vai domājat,ka korupcija ar šo sastāvu nairs nebūs,vai viss būs pa jaunam,vai tapat pa vecam?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅