![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
tracer: labs deal😃.bet ja blondiine aakstaas treshajaa joslaa?.vai prezervativus apmakzaa darba deveejs? un ja gadaas oho babulis?piens tiks izsniegts par kaitigiem darba apstaakljiem?😃
#1 2023-02-12 20:11 lielpupe: ja blondiine smuka, jaapiedaavaa izpirkt vainu, atraadot pupus man. Nu, Tev arii var, bet man - pirmajam. Tracer, es Tavaa vietaa vairaak par Viagras izmaksaam, ne prezervatiiviem satrauktos.. :D oho babulis? Tad Tev pienaakums iebaazt meeli mutee. Nu, var arii ausii vai degunaa. Peec izjuutaam. :D Pienu lai Tev tie babuki spricee :D Nu, kas nu pienu, kas nu ko bisku citu - gan Tev patiks! :D
#2 2023-02-12 20:14 tracer: oij..kaa dana pirma atrausies..😃muuziigi velkas pa priekshu kad dievi taxisti brauc..nu reaali traucee😃iesleedz to pagriezienu jau juglaa.un izsleedz pie tvaicenes tik..likuma garaa roka aizniegsies..visticamaak sarkandaugavas statikaa..tur nost no kameraam raksttiis man paskaidrojumu uz aizmugures seedeklja😃
#3 2023-02-12 20:20 tracer: coco..ja shito lasi..tad njem veeraa taxista maigaa acs tevi veero🥳esi pieklaaniiga uz teerinju ielas..nav obligaati visiem jaaraada pupi sastreegumA seezot😃kruusturis.nozieguma instrumentz tiks atnemts..
#5 2023-02-12 20:27 tracer: man patiik shis darbs..gruuts jau ir.atbildigs..bet esmu gatavs upureeties sabiedriibas labaa🙂
#6 2023-02-12 20:29 lielpupe: es domaaju, ka honoraaru mieriigi var dubultot par iipashi efektiigu paarmaacishanu. Nu, piem., koko kaa shunelis Tev staigaa blakus pa rajonu. Vai kaadam krievelim dibenaa kaktusu iebaaz. Nu, Tu toch ne sliktaak par mani vari visaadus trikus izdomaat!
#7 2023-02-12 20:31
Pārējos 14 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
vai drīkst škērsot patraukto liniju krustojumā? (20)
Tadas ir piemeram Valdemāra/Zīrņu ielas krustojuma. Mašīnai, kas no Valdemara ielas griežas pa kreisi uz Zirņu ielu, ...
Pirkt vai nepirkt šo Golf 3? (20)
Domāju, vai pirkt šo Golf 3. Kā jums šķiet, vai csdd mājaslapā minētie bojājumi ir nopietni? Izlaiduma gads: 1992, ...
Pazudis uzrāviens. (17)
Pēdējā laikā autiņam kaut kā nevaru dabūt uzrāvienu, vakar vispār vairāk par 90 km nevarēju izspiest un tos pašus knapi ...
No rītiem negrib pielēkt (dīzels) (3)
Kkas ieteica atstāt SAAB slīpumā,ar priekšu uz leju. Palīdzēja! Kas tā par šaizi"? | ||||||||