![]() | |||
|
|
Iepazīsties
390 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
CoCoSan: Saka, ka saņem bezdarbnieku pabalstu. Tajau pavisam pelēkajā nav strādājis.
#1 2023-02-06 22:06 Katra: Tas darbiņš jau defaultā ir tāds, kamēr izdomā , ko ar dzīvi darīt tālāk. Paskatieties, kā sievietes strādā , t.sk. ar diplomiem, t.sk. ārzemēs , t.sk. karstos tvaikos un agresīvā vidē
#3 2023-02-06 22:28 Katra: Vēlējos pateikt , ka ormanim būt, tur pluss tikai tas, ka sēdi mašīnītē siltumā, nu, vēl jābūt virtuozam, plus jāzin apkārtne. Bet nopelnīt , deldējot savu paša vāģi pa LV ceļiem? Tas ir laika pavadīšanai, ne jackpot izcelšanai defaultā.
#4 2023-02-06 22:30 lielpupe: apkaartne jau sen vairs nav jaazina.. tak waze n shit... tu jau pat nevari braukt pa citu marsrutu, buus breeka.
#7 2023-02-06 22:56 Katra: Vai vēl citas sievietes -oil rig strādā (ne šo rindu autore). Uz naftas platformām, iepriekš nokārtojot maksas survival testu
#5 2023-02-06 22:32 Katra: Nezinu, ko tracerītin ieteikt. Kas nebojā veselību , ir pa spēkam un vienlaikus rentabli
#6 2023-02-06 22:32
Pārējos 14 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Dāvana piecgadniekam (10)
Puikam paliek 5 gadiņi. Māja pilna ar rotaļlietam, vecāki nodrošinā ar visu. Dārgai dāvanai nav līdzekļu,bet bērnam ...
Ko 4.gadniekam dot pusdienās un vakariņās? (13)
Pieskatu 4. gadus vecu puiku,kamēr vecāki darbā, turklāt ārzemēs.Problēma tajā,ka viņš manas pagatavotos ēdienus neēd. ...
Pusaudži tusē ap manu auto un man tas nepatīk (18)
Mana mašīna atrodas uz ielas, to nevar iebraukt pagalmā arī. Problēma-pusaudži pulcējas manas ielas vienā no vārtrūmēm. ... | ||||||||