![]() | |||
|
|
Iepazīsties
440 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: galvenais samaksat par id karti.kaarteejo reizi lohus noslaukt.un zhie veel rindaa staajas lai nomaksAtu noxevu.vai nav labs bizness valstij? un te komentos lielaas kurzh ir binis lielaaks lohs un jau laicigi noliecies.lai sho valsts izdraazh..iebaazot plastikaata id tur kur saule neiespiid..esiet lepni klausiigie..ja saimnieks liek tad steni baudaa latvieti😃
#1 2023-01-31 15:31 tracer: lielpupi.tu kaa "bivalij".ko ieteiksi..kad tev baza kartiti.kad biji samaksaajis par baudu tos 15eiro..tu savazelineejies?vai sausi baudiiji?😄
#2 2023-01-31 15:34 Julianna: Agrak bija laiki; kad vienu tautu ar stikla bumbinam nopirka; latviesus ar ID karti*
#3 2023-01-31 15:39 Julianna: Knab zina da kuriem korisiem aizbrauktciemos; kad pasiem seifaa pele sagrauza beidzamo 5 -nieku*
#4 2023-01-31 15:41 Ineta: Iesaku papua jaungvinejas cilts virsaiti. citi visi būs tādi paši birokrāti/ eirokrāti/ tehnokrāti
#7 2023-01-31 17:14
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Ilgi turpināsies nodokļu māksātāju naudas izmešana vējā? (50)
Latvija Starptautiskajai krimināltiesai nosūtījusi 100 000 eiro Putina pastrādāto noziegumu izmeklēšanai Ukrainā. Šī ...
Vai Jūs jūtat inflāciju? (21)
Vai Jūs jūtat inflāciju. Mana pieredze, ka kopš gada sākuma tā ir visai pamatīga - ēdnīcā paceltas cenas, Rimi pacēlis ...
NATO militārā bāze Latvijā (40)
NATO plāno izveidot 5 jaunas militārās bāzes Austrumeiropā...arī pie mums. Viedokļi?
datu bāzes un sensitīvi dati (8)
dažādi personīgā budžeta plānotāji ibankās, dažādas "servisa"datu bāzes par personu saistībām utml., bezskaidras naudas ...
vai sakritiiba? (25)
peedeejaa laikaa nu jau regulaari nodeg kaada kafeinica.restoraans.viesu maaja. var jau buut sakritiiba.bet naak ... | ||||||||