![]() | |||
|
|
Iepazīsties
60 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
TikaiTu: Oi,pupainais,es i beiKC a Tevi 😂. Atradi arī ar ko lepoties - ID karti mēneša laikā uztaisijis 😁! Klauns esi...jei bogu! Ja nezināji,tad ID kartei var pieteikties un vinu noformēt vienā un tajā pašā dienā - no rīta piesakies un pusdienā jau viss notiek. Vismaz es tā izdarīju. Mēnesis.....😀
#2 2023-01-31 17:20 lielpupe: cieniijamaa tante. aciimredzot, tev svaki ar praata speejaam. Vai nu uz vecumu taa ir gadiijies, vai visu muzhu bijis.
#3 2023-01-31 17:33 lielpupe: tev tiesham tik saapiga situaacija, ka skjiet, ka buutu veerts to dariit? :D jeb ceri tantei pieliimeeties un demonstreet to kvalitatiivo sesku, ko vinja pieprasa? :D
#7 2023-01-31 18:37
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai ZZS jauc koalicijas izveidi? (10)
Va neZneZS jauc koaliicijas izveidi pärmeeriigo prasiibu (naudas ietekmes izteiksmee). Lemberga ietekmeeti? Vai, ja tie ...
Dzīvnieki vs cilvēki ? (21)
Kas ira svarīgāks kā dzīvība ?Ko tu glābtu pirmo ? Lasīju kad ira cilvēki kas dzīvnieku tura augstākā vērtē par ...
Reklāmu aizliegums SIA "LV" (20)
Kā vērtējat reklāmu aizliegumu no Jaunā gada medijos? Kam tas izdevīgi?
Lūgšanu brokastis (24)
Īpatnēja ziņa. Pēc šances mans mājās uzēd lasot ziņas kā tas parasts un pieņemc, a te pat pārtraucu svarīgo ... | ||||||||