FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Savvalnieks,  26-01-2023 10:54 10  29

Ar personigu piemeru uz muzeju.

. Labrit, labritin, taustinKlabosie atkarigie, nerealas pasaules domataji, citi lidzatkarigie, ar muzigo domu ..ka butu, ja butu :-)

Ar personigu piemeru uz muzeju.

Rit, sestdien, ka katra menesa pedeja sestdiena, Latvijas Nacionalais vestures muzejs ( blakus " Saktai " ) ar bezmaksas apmeklejumu.

Nemiet lidzi savus lielos un mazos tuvos, nesteidziga pastaiga pa Vecrigu, Vermanes darzu, Esplanadi apmeklejiet muzeju.

Tiem kas kops skolas laikiem nav bijusi muzeja, bus lieliska iespeja parliecinaties, ari paradit citiem, ka muzejs galigi nav tas musu seno laiku muzejs, bet ir moderns, plass un loti interesants.

p.s. Kapec ritdienas muzejs ir BEZmaksas ! Tapec ka ikdienas ieeja tur maksa 3 rubli, kas kopsuma uz vairakiem gajejiem, ir tas pats kas daudz " radosaks " restorana McDonald apmeklejums skaista, ziemiga brivdiena.

Sikak......www.lnvm.lv

Jeden das Seine ...Katram savs..." radosais " restorans :-)

Svesu " bagatibu " mednieki..... Par Fejam un Raganam.
citi ieraksti Savvalnieks d-grāmatā
Komentāri
Keila: Ir jau labi, bet visi te nav no Rīgas.
#1
2023-01-26 11:11
Savvalnieks: Biedre Keila

Saki kura dizVieta tu dzivo. un tes tev izstastisu ( pilnigi slepeni ) par kvalitativas atputas iespejam tava apkartne....
#2
2023-01-26 11:19
VendijaS: Parīt.
Bet, paldies par ieteikumu.
#3
2023-01-26 11:53
Savvalnieks: Biedre Vendija...

Skopa tu :-( uz kino,tu nji....nji...mani neved.....tad aizved mani uz " restoranu " ta teikt...musu kopejai garigai izaugsmei ..gaismas un nakotnes varda....
#4
2023-01-26 12:48
VendijaS: Kādēļ man Tevi kaut kur jāved? Tu esi ar ierobežotām spējām?
#5
2023-01-26 14:20
Savvalnieks: Biedre Vendija.

Ech tu ....

Es tev par garigam lietam uzrunaju,par celu uz gaismu...kuram vajadziga ierosme...aizved mani....pamodini mani sauli...

Bet tu par zemes,ikdieniskam lietam....

Ech tu..Vendij..Vendij.
#6
2023-01-26 14:25
VendijaS: Muldoņa Tu esi.
#7
2023-01-26 14:26
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Naktsklubs Kleopatra (16)
Vai šeit ir kāds,kurš var pastāstīt par nakts klubu Kleopatra,kas tur notiek?Vai šinī iestādījumā patiesi ir tik labi ...
KUR aizvest pakistānieti Rīgā? (41)
Tikai cilvēcīgi, bez rupjībām un idiotiskiem padomiem!
Jauna gada sagaidisana divata ar bernu. (14)
Negribas Jauno gadu sagaidit maja,bet negribas ari aiziet tikai uz ugunosanu.Pasakumi kafejnicas un tamlidizgas vietas ...
Izklaide ar bērniem Latvijā. (20)
Parīt atbrauks mani mazdēli no Vācijas atpūsties. Puikām ir 8 gadi un 7 gadi. Laika īsti daudz nav (3 nedēļas), bet nu ...
Ūdens atrakciju parks Siguldas sporta centrā (3)
Kādas ir atsauksmes par ūdens atrakciju parku Siguldas sporta centrā? Gribētu bērnus aizvest paplunčāties.

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅