FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
paulis dienasgrāmata
 Pirmdiena 16-01-2023 10:59 6  15

te dazs laikam salietojies musmires

https://neatkariga.nra.lv/izpete/402818-igaunijas-brunoto-speku-komandieris-jagatavojas-karam-ar-kri
eviju?utm_source=inboxlv&utm_campaign=inboxlvNews&utm_medium=button

JEKABPILS ko varam gaidit?
citi ieraksti paulis d-grāmatā (~92)
Komentāri
Sigvarts60: Kādas vēl mušmires. Karš ar Krieviju ir tikai laika jautājums pat neatkarīgi no Ukrainas kara iznākuma.
#1
2023-01-16 14:39
Bazhix: Sigvart, ir, ir saēdies mušmires. Jo svarīgāk par pretgaisa un prettanku ieročiem būtu likvidēt šitādus pauļus, lai nav jāuztraucas par lodi mugurā.. Diemžēl mums ir demokrātija.
#2
2023-01-16 15:24
paulis: pirmkart nav zinams kas uzvares Ukraina vai Krievija, protams novelu Ukrainai uzvaret, bet tiko vini ies pari savam robezam saks lidot kodolraketes, un tad Cernobila bus bernu spelites.
Palasi ko NATO generali ir teikusi par to cik atra laika Krievija var ienemt visu Baltiju.Ja neesi to lasijis tad pateiksu bija runa par 32-70 stundas.
Stulbi ir aicinat uz sadu karosanu
#3
2023-01-16 15:31
Bazhix: Tie avoti Tev ir tie paši, ko Tu te kopē? :D Jo neizskatās, ka tajos būtu kas ticams - vieni vienīgi psrs pielūdzēju murgi. Btw, par Ukrainu bija tādas pašas prognozes - 72h Kijeva būs kritusi. Jo mazāk būs tādi pauļi, jo ilgāks laiks būs nepieciešams, lai potenciāla uzbrukuma gadījumā tie ieņemtu Rīgu.
#4
2023-01-16 15:50
dabasmiilis: Viss sen jau zināms - uzvarēs Ukraina. Ja to var saukt par uzvaru - karā uzvarētāju parasti nav, ir tikai zaudējumi.
#5
2023-01-16 17:13
dabasmiilis: Nato ģenerāļi ir tas pats kas britu zinātnieki - par abiem var tikai anekdotes stāstīt, tādēļ nevienus no tiem neņemu galvā, kur nu vēl viņu verbālo caureju - plātīties viņi prot, tas ir fakts. Tas ir tas pats, kas lasīt un ņemt vērā uzpirktos "faktu čakarētāju vai pārbaudītāju" rakstus, naudiņa nesmird.
#6
2023-01-16 17:17
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Manas pārdomas tiem, kuri nezina, par ko balsot... (41)
Sveicināti, ļaudis! Gan šajā, gan citos portālos vesela virkne cilvēku nezina, par ko balsot. Laikam jau mūsu valstij ...
Karstā ziņa - Nila vietā Baiba.... (16)
Grūti iedomāties viņu kā Saskaņas lokomatīvi pašvaldības vēlēšanās, bet īstermiņā uzmanības novēršanai, varbūt, ka var ...
Vai Kaimiņš Artuss politikā ievedīs kārtību? (29)
Cerot uz izmaiņām tizlajā nomenklatūras veģetēšanā, katrs jaunpienācējs būtu sveicams ar sarkanām rozēm. Tādas ...
Tramps vs Obama. (22)
Ko domājat par antiTrampa kampaņām un nostaļģiju pēc Oba,mas, kas jūtama, piemēram, vācu medijos. Vai tad tieši Obamas ...
eiro ieviešana (61)
Mani personīgi satrauc tā eiro ieviešana 2014.gadā...stabilitāte..garants... Bet laikam jau Latvijas iedzīvotāju ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅