FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Svētdiena 08-01-2023 18:14 86  96

Algu paceela!!!

Invaliidu asistentu algu paceela! ..par 29 centiem stundaa:)..kaa tagad noteerees sho algu pielikumu?..un tagad ir atljauts mani nosaukt par kremlja agentu.kursh neko nesaprot..ka valsts ruupeejas par nodoklju maksaataajiem....uraa..es zinaaju ka latvija var:D

Kaa samaksaat sodu? Sex un oho
Komentāri
tracer: Zinja nav feiks.tikko zinjaas lieliijaas muusu vaktijas tiigerus:D
#1
2023-01-08 18:24
LaskovijMerzavec: Neviss algu pacēla, bet invalīdu assistenta samaksu rēķina par pamatu ņemot minimālo algu, pieauga minimālā alga, pieauga arī invalīdu assistenta samaksa.
#2
2023-01-08 18:26
tracer: Laskovij...bet tu uzskati ka normaali paceela?.godiigi?..
#3
2023-01-08 18:39
Feja939: Es nezinu, kā nevar saprast:
Ja centiņu pie centiņa neliksi, pie rublīša netiksi!
:P
#4
2023-01-08 18:46
Duremans: Es arī nevaru saprast, kā Tracerītis to nevar saprast: ka viņi,burtiski no sava maka to atrāva!To grūtdieņu taču tik daudz...tāpēc tie santīmi!
Bet kaut kur klusi stūrītī tagad raud kāds augsta ierēdņa bērniņš.....kurš nu netiks slēpot nākošo nedēļas nogali Alpos!
#5
2023-01-08 19:01
LaskovijMerzavec: Tracer, beidz vaidēt, neviss pacēla bet pieauga, jo pieauga minimālā alga - arī citi, kas piesaistīti pie minimālās algas.

Pie tam tur ir valsts iepirkums un realizē to dažādas nevalstikās institūcijas, kā piemēram samarieši, kas aktīvi iesaistās arī ši un citu procesu sakārtošanā.
#6
2023-01-08 19:22
pavadonis1971: Laskovij tu dumsh vai aamurs esi?ko aizstaavi valsti?.esi paraziits? Ceerme?iereednis?.nekaitini traceru.dabuusi 29 centus zobu vietaa..gniideli saprati?
#7
2023-01-08 19:30
Pārējos 79 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai darbu var meklēt tikai caur pazīšanos? (22)
mani te mierina, ka vislabākais veids kā meklēt darbu, ir caur pazīšanos? sanāk, ka tās vakanču lapas nebūt nav nekā ...
Vai ar kokapstradi var nopelnit? (13)
Sveiki ar comu dzivojam arzemes, nu dzive jau laba sheit, bet nav velesanas sheit palikt uz dzivi, domajam nopirkt ...
Darba pieredze (22)
Jau labu laiku (pāris mēnešus) meklēju darbu kā grāmatveža palīgs. Neskatoties uz to, ka esmu gatava smagi strādāt (pat ...
Ko Nigērijas pilsonis varētu izdarīt ar manu bankas kontu? (26)
Paldies par iepriekšējiem padomiem. Vairākkārt palielināju preces cenu, taču pircēju tas joprojām apmierina un viņš ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅