FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tanaka dienasgrāmata
 Ceturtdiena 15-12-2022 14:42 1  27

Kā var pievienot tēmu PA?

Sveiki! Kā var pievienot tēmu Pieredzes apmaiņā. Nevaru atrast vairs funkcijas (nezinu kā pareizi sauc). Iespējams kaut kas ar interneta pārlūkiem. Atsūtiet lūdzu sreen attēlu.

Vai Paulis kļūs par Dianetikas sektantu ... Caitanya. Sataisi Juliannai un vēl 3 ...
citi ieraksti tanaka d-grāmatā (~138)
Komentāri
PsilocybeAgapi: Vispirms izvēlies pieredzes apmaiņas galveno tēmu, piem., "attiecības" vai kādu citu, kurā Tavs jautājums iederēsies, un tad tai pašā rindā, tēmas nosaukumam pa labi vajadzētu būt pogai "uzdot jautājumu".
Lai izdodas!
#1
2022-12-15 15:31
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Filmu rakstīšana DVD ar NERO (10)
Kā ar NERO programmas palīdzību varu no interneta novilktās filmas varu(nevaru)ierakstīt DVD?
Kādu datoru iegādāties , ja pamatfunkcija būs straumēšana? (8)
Interesē kādi modeļi, kam jāpievērš uzmanība ( kādiem parametriem) lai varētu nodrošināt pienācīgu kvalitāti sporta ...
Windows XP (8)
No pieredzes iesākat reālu vietni lejupielādēt XP. Esmu vairākas reizes centies, dažādos veidos, ar ISO attēlu un ...
Lēns dators (11)
Sveiki!Lieta tāda,aiznesu datoru uz apkopi pie meistara,nu ne jau "kaktu" ,iztīrīt putekļus,un iztīrīt kā saka ...
ka izdzest nevajadzigos tekstus ? (13)
tepat datora visu laiku velkas lidz vecas lietas , nevaru izdzest .. ari ar nepazud .. ko daru ne ta ?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅