![]() | |||
|
|
Iepazīsties
110 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: Staasta moraale...kursh biustamaaks pie stuures? Vecis kursh no riita pagirains stuuree vai shitada blondiine?jk ja reiz nogiiba noteikti veel gjiibs
#1 2022-12-06 04:01 Relita: Protams, ka vecis paģirains pie stūres ir bīstamāks....ak mī un žē....seklas zināšanas autoram par grūtniecību un ģībšanu!!!
#2 2022-12-06 06:28 sandija22: Kam negadās, labi ka vēl tā. Bet ko tu dzērājšoferus te neiztirzā, ti ir vairākums pie mašīnas stūres un vairāk izraisa avārijas.
#3 2022-12-06 07:32 lapsene58: Tu taču arī nevari zināt kas ar tevi atgadīsies tajā brīdī, ka vedīsi zaķeni, kura tev apsolīsies piepildīt ilgi izsapņoto sapni. No liela, emocionālā satraukuma sirds sāks skriet kā negudra, un paliks pie stūres slikti. Vai pats arī neesi to bīstamo sarakstā?
#4 2022-12-06 07:42 tracer: Runa nav par dzershanu pie stuures..runa ir par giibshanu!!! .nepaslinkoju.googlee tikko palasiiju..taa giibshana ja jaadam notiek tad tas ir pluss minuss regulaari..juus tieshaam stulbi esat vai izliekaties?.reaali taa blondiine ir potenciaals slepkava!!!!.bet redz likuma nav ka par taadu diagnozi atnem tiesiibas taapeec izliekamies ka viss ok?..normaala divkoshu sabiedriiba..
#5 2022-12-06 09:00 tracer: Relita..noveelu tev lai taads nogiibis engeliitis pie stuures sakropljo kaadu tavj radinieku..vai tavu beenu:)nez kaa tad bleesi? Ko?
#6 2022-12-06 09:03 Bazhix: Cik daudz faktu kļūdas vienā teikumā :)
1) Nevajag jaukt ģībšanu un krītamo kaiti. Noģībt var jebkurš - arī tracers, kurš vasarā, lai izliktos, ka taksī strādā kondicionieris, tur ciet logus :D 2) Noteikti brauc ar auto? Tas ir tāpat kā teikt, ka visiem taksistiem noteikti ir hlamīdijas... :) #7 2022-12-06 09:18
Pārējos 6 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
kā visizdevīgāk un ātrāk atrast darbiniekus ar ... (33)
Statistiki Latvijā ir krīze un bezdarbs, bet, kad nepieciešami darbinieki, izrādās tādus atrast ir gan sarežģīti, gan ...
Darbs Krievijā (21)
Mani aicina strādāt Krievijā, sola labu algu. Pirms pieņemt lēmumu, vēlos uzklausīt jūsu pieredzi, ieteikumus, ...
Kritēriji autonomas izveidošanai?? (9)
Kādam ir jābūt pamatkapitālam un kādi dokumenti ir jāiesniedz VID, lai uzsāktu autonomas darbību? Cik tas ir sarežģīti?
Vai dejotājas darbs Itālijā ir bīstams? (25)
Visos sludinājumos var atrasts darbu Itālijā,jaunām meitenēm, par dejotājām, darbs labi atalgots,bet kā jums liekas cik ...
Mājkalpotāja (42)
Mājas uzkopšana/150 kv/m/ 2x nedēļā,veļas gludināšana,ēdiena sagatavošana. Cik šāds darbs varētu maksāt ? Un kur ... | ||||||||