FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
DanaL dienasgrāmata
 Ceturtdiena 27-10-2022 18:21 25  128

Mongolijas stāsti

Nezinu kāpēc, bet pēdējā laikā slinkums sašust par tādām vēstulītēm kā

"caukaietsexugribi"

vai

"civrivpadraiskosimies".

Bet varbūt tāpēc, ka Oho mani padarījis par tādu kā sava veida dvēseļu pētnieci, jo zem katra šāda "caukaietsexugribi" taču slēpjas kāda vairāk vai mazāk vientuļš un viegli ievainojams cilvēks.

Tomēr neesmu arī Māte Terēza, un sniegt palīdzīgu roku katram izsalkušajam arī negrasos.

Savulaik kā atšūšanas iemeslu izgudroju ... Mongoliju. Tipa, esmu tā kā ar mieru, bet tev pašam jādodas tālajā ceļā pie manis. Tas ir arī neliels tests, kurš no interesentiem varētu būt "cērtams".

Te daži jauki piemēriņi

1.

- caukaietsexugribi

- jā, brauc pie manis uz Mongoliju un maucam!

... (klusums uz visiem laikiem).

2.

- civrivpadraiskosimies?

- Jā, derētu. Brauc pie manis uz Mongoliju un draiskojamies uz nebēdu!

- a ko tu tur dari? Aitas gani?

- aitas arī. Nu tad tu brauksi?

- citreiz.

3.

- smukulīt, tev šovakar garlaicīgi? Varbūt varu sastādīt kompāniju?

- varbūt. Brauc pie manis uz Mongoliju.

- tu slima?

4.

- nokniebjamies jau šovakar?

- OK! Brauksi pie manis uz Mongoliju?

- dullā! Labprāt. Uz cik ilgu laiku?

- nu tak uz to kniebienu. Pēc tam - tipu-tapu - mājiņās!

... (klusums uz visiem laikiem).

5.

- caukaietsexugribi

- jā, brauc pie manis uz Mongoliju, te ir skaisti.

(Pauze)

- pupus vari parādīt?

***

Jauka zeme tā Mongolija!

Tiesa, jāpiebilst, ka dažs labs testu godam izturēja, un mēs labi pavadījām vakaru jautrā sarakstē.

-

Latvija nav skaista? Atvadas
Komentāri
988: Es parasti lietoju: Cau, nokniebsies, un ta redzes 😄 Zini, nu ta, 50/50 🙄
Mongolija ne pati sliktaka metode. Par talu, lai uztvertu nopietni. Lai parbauditu uz ko coms gatavs, Daugavpils reals variants, vai Klaipeda
#1
2022-10-27 18:57
DanaL: Bet ja nu ņem un brauc ar uz to Daugavpili? Var gadīties uzrauties uz nopietnu cilvēku, kas nekādus jokus neatzīst.
Savulaik eksperimentēju ar Vakara plānu. Ja atzīmē, ka vēlas kopā doties uz kino vai teātri, atsaucība niecīga. Toties, kad ievilku ķeksīti pie "nodarboties ar seksu", tauta sāka velties vāliem. Bija gribētājs až no Valmieras.
Lūk, tā!
#2
2022-10-27 19:13
988: Nu, ja kads visa nopietniba gatavs triekties uz Dpili - noteikti, atrastos ari tadi - saki, uj, sori, sori, virs parradas, citx, bucas, cau, cau 😄
#3
2022-10-27 19:25
DanaL: "Kas vīram vainas? Varam pamēģināt arī trijatā. Redzēsi, jums patiks!"
#5
2022-10-27 19:45
008: Un kāda būs atbilde kādam tautietim, ja pa tiešām iemaldījies Mongolijā un ir gatavs doties ciemos? 😉
#4
2022-10-27 19:27
DanaL: Ot, tad būtu ziepes.
Bet tāpēc jau Mongolija, ka tāda iespēja tuvojas nullei. Eiropai pārvilku krustu jau pašā sākumā, Amerikas kontinentā arī visādi var gadīties, Ķīnā arī uz to pusotru miljardu var gadīties kāds latviski runājošs...
Protams, visdrošāk būtu Zimbabve vai Ziemeļkoreja, bet baidos, ka visi bāleliņi būs vienisprātis, ka neesmu vesela.
#6
2022-10-27 19:54
langstins: Lai veicas!
#7
2022-10-27 20:04
Pārējos 18 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Britu īsspalvainā kaķene - sapārošana (1)
Kaķenīte ir jau gadu veca..."gribulis" jau kādas 6 reizes ir bijis....vispār pēdējā laikā 4 dienas viņa man iet pa ...
Ko darīt lai kaimiņu kaķi nenāk manā sētā?.. (16)
Kaimiņi ieviesuši baru ar kaķiem, itkā nekas traks nebūtu, bet atbrauc mājās ar nomazgātu mašinu un tas dranķis uzlien ...
pērļu vistas (12)
Man uzdāvināja pērļu vistu un gailīti. viss jau būtu ok, ja šis neapbižotu parastās vistas un gaili kas pie manis dzīvo ...
Suņa vešana uz ārzemēm (16)
jautājums tiem, kuriem pieredze. pārgudrīši var atturēties no komentēšanas. kā var uz ārzemēm pārvest suni. un kādi ...
Chihuahua - kož kajās (16)
Sunim ~3 gadi. Kad saimnieks nav majas - nerej. Kad saimnieks majas - tad rej - ja kads iet kapnutelpa, ja kads ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅