![]() | |||
|
|
Iepazīsties
300 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
siikaa16 dienasgrāmata
neratni_stasti: Šo cietumu mēģina uzcelt kopš 2010. gada, akurāt 5 gadi būs riņķī uz to brīdi, kad uzcels. Un sen vajag uzcelt. Šobrīd lielākais cietums Latvijā, kurā uzturas notiesātie, ir Daugavgrīvas - kā cara laikā uzcelts tumšs caurums, tā cilvēkus tur ievieto joprojām. Var jau teikt, ka tipa tiem neko labāku nevajag, bet vajag gan - Daugavgrīvas cietums ir vide, kurā zeļ un plaukst dažādas infekcijas slimnības, kuras, iznākot ļaužiem ārā, bieži dabū tieši vārgākie sabiedrības locekļi. Tas par tuberkulozi. Man šī cietuma celšanas novilcināšana bijusi sāpe - cilvēkiem, pat notiesātajiem, nav jādzīvo apstākļos, kādi ir Daugavgrīvā,
#1 2022-09-27 23:58 debra1: VVF par pulkstena zaadziiu un cetru likumu neieveerosanu...... bumbu pie kaajas un striipainas dreebiites!
#2 2022-09-28 00:04 Julianna: Latvijas teritorijaa nekadu oficialu cietumu nemaz nevar but* Pec DUNS datiem mums ir 2 vai pat 3 cietuma parvaldes-- kuras sniedz VIESNICU PAKALPOJUMUS* katrs Latvijas cietumnieks dienaa nes tiro pelnu 250 eiro* tas ir bizness* un arestet var tikai PERSONAS KODU* DZIVU CILVEKU KORPORACIJAI NAV TIESIBU TURET IESLODZIJUMA*
#3 2022-09-28 00:24 988: Es pirmo iesedinatu Juliannu. Kaut vai tpc, lai madame parliecinas uz savas adas, ka korporacija var turet ieslodzijuma dzivu cilveku. Bet nesanaks, jo pec 3 gadiem bus noticis Lielais restarts, par kuru tik maz zin, bet tik daudz runa hoho politologi ar pasu Juliannu prieksgala 🤣
#4 2022-09-28 08:52 Savvalnieks: Biedri.
Kur autores viedoklis !!! FB sindroms...gudri runat par visu,nezinot neko :-))) #6 2022-09-28 10:55
Pārējos 8 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Gig ekonomika - tests jūsu politiskai iesaistīšanai (36)
Banku apskatos ir parādījies jauns jēdziens "gig economy" - gig ekonomika. Šis termins raksturo ASV un citās anglosakšu ...
Kā vērtējat mākslinieku izstādi "Disidents" (31)
Nav man iespeejas turp aiziet, taapeec taads jautaajums. Arii taapeec, ka izbriiniija aptauja LA interneta vietnee - ...
Savs zārks. .. (45)
reiz jau to te jautāju, bet atkārtošos... iepriekšējo tēmu ietekmē: cik daudziem no jums atbilstošu senču tradīcijai ...
Vai mums ir vajadzīga vēl viena ministrija? (28)
Un tomēr valdība uzcepa klimata un enerģētikas ministriju!Vai no tās būs kaut kāda jēga?Vai atkal kārtējie liekēži uz ... | ||||||||