![]() | |||
|
|
Iepazīsties
300 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
mairita1971 dienasgrāmata
mairita1971: Žurka,blakus skorpionam,tāds kaķēniņš vien ir.Skorpiona inde,gadiem krāta,ne visiem pa spēkam.
#2 2022-09-06 19:33 Freddy Krueger: Un to tu skorpim stāsti? xD Nu labi, esmu arī Žurka, un stāstiņš bija par žurku, kura mazliet izmantoja Vērsi, ja kas...
#3 2022-09-06 19:36 mairita1971: Ja Tev tā patīk slaucīt skorpim pakaļu.Uz priekšu.Būsi slikti izmantojusi,ja vērsis pat tādu sīku grauzēju nav ievērojis.
#4 2022-09-06 19:44 Freddy Krueger: He, he, tāds arī bija mērķis... Žurkas.
A skorpis - tikai paši skorpji zina, "ko viņi ēduši"... #5 2022-09-07 08:19 mairita1971: Ceru,ka neesi noēdusies žurka,kas vairāk nereaģe uz trauksmi?Vērsis var netīši samīt.
#6 2022-09-07 10:00 Freddy Krueger: :-P Gadi nenāk vieni... Bet vērsim ta proza ir gana prozaiska - viņam sākumā jāierauga, un pēc tam vēl i jātrāpa... xD
Nu, ar piebildi, ja šams nebaidās no astaiņiem... #7 2022-09-07 14:31
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kaķim it kā gastrīts (21)
Mans siāmas runcis pēdējā laikā bija sācis vemstīties - apēd (sauso, vai slapjo barību, vienalga) un tūlīt izvemj. Un ...
Ergonomisks matracis sunim (11)
Vai Latvijas interneta veikalos var nopirkt normālu matraci palielākam sunim? Vai labākais variants ir ebay? Ko ...
Vai melnais meža strazds nedodas uz siltajām zemēm? (11)
Vēl šodien strazds droši saimnieko pa manu pagalmu...vai prom nav jālido? ..jeb viņi pārziemo tepat?
Murkšķi. (8)
Vai Latvijas zooveikalos var nopirkt murkšķi un cik tāds dzīvnieks apmeram varētu maksāt?
Kaķu sterilizācija (15)
veelreiz par kakju sterilizaaciju...man ir divas kakjenes-viena NORMAALA,otra sterilizeeta... ...ja kaadam patiik ... | ||||||||