![]() | |||
|
|
Iepazīsties
370 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
MrJones dienasgrāmata
MrJones: Sveiks. Man ļoti dažādi stili patīk, pēc noskaōjuma. Dub FX sākumā aizķēra, kā savdabīgs ielu muzikants, kuršs na hodu visus lūpus, tai skaitā, instrumentālo daļu ar muti vien iespēlēja. Dziesmu vārdi, atmodu rosinoši....patīk man dažreiz paklausīties nekomerciālus projektus. Tagad šķiet džeki izauguši vairāk, finansējums piesaistās, lielākās massās aiziet (..ja nemaldos Rīgā ari spēlēja ?)
#2 2022-09-04 19:34 lielpupe: ouu, DubFX redzeeju gan Talsos/estraadee, gan Sapnju fabrikaa. Pirmais koncis - daudz personiskaaks, ar woow sajutu. Vareeja maniit, ka pasham chalim taa 1K+ auditorija bija Notikums. Otrais.. Jau ´´aptaukojies´´, nebija vairs taa ´´asuma´´. Kaut veel shogad kaut kaados festos maniiju kaa viesi.
#4 2022-09-04 23:50 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Rainis (23)
Ko darītu diženākais latvietis Latvijas vēsturē Rainis, ja būtu nodzīvojis līdz šodienai? Rakstītu interneta blogus, ...
Koncertzāle "Rīga", temperatūra (0)
Šovakar jāiet uz Eolikas koncertu koncertzālē “Rīga“. Tur it kā esot atslēgta apkure ...
Seriāli (6)
Vai aktieru atveidotos tēlos pašmāju un ārzemju seriālos nogalina vai aizsūta dzīvot uz citu valsti tikai tad, kad ... | ||||||||