FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
fargo dienasgrāmata
 Trešdiena 31-08-2022 09:48 12  56

cdc "jaunumi"

dark horse

klusām, bez lieka trokšņa, tas ko mēs teicām(antivakseri), tagad ir oficiālo vadlīniju daļa. šsš, kušss... klusām, paklusiņām.

liste dievu šūpulis
citi ieraksti fargo d-grāmatā (~1296)
Komentāri
lielpupe: aa, neizgliitoto laucinieku [aka ´´es zinu vairaak´´] te netruukst :D
#1
2022-08-31 10:11
fargo: es saņēmu savu devu "idiots, fanātiķis" un finālā, tas, ko mēs teicām ir oficiālās "vadlīnijās" - maskas, "vakcīnas", 2 metri.... VISS tas bija bulšits visu laiku.
#2
2022-08-31 10:18
lielpupe: pag, neko nesapratu. par ko sanjeemi to ´´idiots/fanaatikjis´´? ko ´´juus´´ teicaat? kas bija bullis?
#3
2022-08-31 10:21
fargo: visu tu saprati.
#4
2022-08-31 10:37
lielpupe: goda vaards - nee. es nesekoju shejienes peripeetijaam.
#5
2022-08-31 10:53
julija_: Man pat šobrīd reizēm uznāk vēlme uzlikt to masku, sevišķi ja pretī nāk kādi idioti.
#6
2022-08-31 11:07
Savvalnieks: Biedri.

Tak pat mazam bernam...un vina draugam ezelitim skaidrs.

Cilveku izraisita,maksliga,laboratorijas radita jaun,parastas saaukstesanas- gripas mutacija.

Ka bija...ta izzuda...ka parasta gripa...atgriezisies rudeni..kad visi saks punkoties.
#7
2022-08-31 11:19
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Skotijas neatkarības referendums (22)
Atlikušas vēl tikai 5 dienas līdz Skotijas neatkarības referendumam. Kāda skotu atbilde Jums personīgi šķistu ...
par LPP/LC jauniešu organizāciju kā piketētājiem (14)
Kas vispār notiek? Tikai tagad pamanīju, ka Šlesera partijas pionieri pievienosies Ginta un ko badastreikam. Tas tak ...
Bēgļu uzņemšanas Latvijā (37)
Latvijai, kā Eiropas dalībvalstij jau nu nevajadzētu nedz "pukstēt" nedz īpaši debatēt par bēgļu uzņemšanu. Kā nekā ir ...
Ko darīt, lai cīnītos ar savas tautas stulbumu? (52)
Vai mēs esam stulbāki par angļiem, zviedriem, dāņiem ... . Vai mums ir pašlepnums ,vai tikai "latvietis latvietim ...
Mēs dzīvojam izdomātā realitātē? (39)
Ko juus par to domaajat? Vakar izlasīju pasaulsalavena rakstnieka pasaulslavenā grāmatā par to, ka kopš 20 gadsimta ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅