![]() | |||
|
|
Iepazīsties
410 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
laukroze dienasgrāmata
pavadonis1971: Es aizvaaktu arii no oho babuljus.kuri domaashanaa no padomju laikiem
#1 2022-08-28 19:04 laukroze: kādi konkrēti ir kritēriji- kas ir postpadomju domāšana??? Lūdzu precizē!
#2 2022-08-28 19:12 988: Tiesi ta! Nav ko muti dzeset, censties parliecinat 50-70 gadigus sovdepijas adeptus un pauri neveselus biedrus. Neviens te uzskatus nemainis..
#3 2022-08-28 19:27 Savvalnieks: Biedre Laukroze.
Tev passi sev ir jajauta.....tiesi un patiesi... Kas ir Latvija !!! Kas ir Latvija 1990 gada un Latvija tagad... Kas esi tu un es Latvija ( pilsoni ) Latvija nav Latvija...ta ir LATVANIJA...kuru ar Latviju saista vesture,geografija,karogs...un pseidoBriviba.... #4 2022-08-28 20:24 988: Ishaka ideala Latvija 1941-91, LPSR. Ishaks gaida Laci, nemierigi didas, visu laiku atkarto, pagaidiet, pagaidiet... Lacim jasaverve specoperacijai papildus 100k, jauniesiem entuziasma maz. Lacis staiga apkart ar skalruni, auro Rodina matj zavjot, piesola naudas zuksni. Visi skatas uz Laci neticigam acim. Tad Lacis apstaiga cietumus. Brivibu piesola. Hm, riskants pasakums. Zeks nosaus komandieri, padosies 🇺🇦, bus varonis. Njaa, neiet Lacim 🙄
#5 2022-08-28 21:06 laukroze: Nepiekrītu niekam, kas ta audzē latvāņus savā zemē? ..jA nu vienīgi slinki zemnieki..;)
#6 2022-08-28 21:06 Savvalnieks: Biedre Lsukroze.
Esi reala...apskaties aiz loga....Latvietim seit nav savas zenes....zeme bez saimnieka aug LATVANI... Ja ari zemes saimnieks pec " papiriem " ir Berzinsh....tad patirsa labuma guvejs ir Svensons. Kad viegli nak...viegli aiziet......diemzel..paliek atminas...reiz bija.... #7 2022-08-28 21:18
Pārējos 10 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Bīstami amati (18)
Augstie āmati tadi kā VID vadītajs/taja likas bīstami - par nāves iemēslu tā pēdējas vadītājas nekur neatradu ne vārdu.
Kā sodīt sievieti? (39)
Daudzi to saprot, bet baidās to pateikt skaļi, būdami apdraudēti, ja ne tiesiskā ziņā, tad sociālā noteikti. Ne katrs ...
Vai mums ir vajadzīga vēl viena ministrija? (28)
Un tomēr valdība uzcepa klimata un enerģētikas ministriju!Vai no tās būs kaut kāda jēga?Vai atkal kārtējie liekēži uz ...
Maximas boikots. Aprobežotība vai degradācija ? (77)
Varbūt ne viens, ne otrs bet kaaut kas vēl ļaunāks ? Varbūt tā ir vienaldzība pret līdzās esošajiem ?
Kapu tramvajs (22)
Ko jūs domājiet par terminu "Kapu tramvajs", kas visu laiku skan ziņās? Tas ir kkāds objektīvs pāri darījums latviešu ... | ||||||||