![]() | |||
|
|
Iepazīsties
380 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
siikaa16 dienasgrāmata
Savvalnieks: Biedri.
Ko JUS ( daudzskaitli )dabujat !!!! MES ( vienskaitli ) neko nedabujam. Mums...ir dzili POkuj...ko JUS....dabujat....MES un JUS....tad ir dazadas lietas.. dazads pampera izmers :-))) #1 2022-08-24 07:30 langstins: Par pieminekli samaksāju 5 rubļi...brīvprātīgi piespedu kārtā parakastījos algas listē.
#2 2022-08-24 08:28 Savvalnieks: Biedri.
Par to ari EU tiesas sanems tukstosiem pieminekla lidzipasnieku- ziedotaju prasibas pret Latvijas valsti. Kur var but prievisu " tudalin- tagadin " aprobezotiba to nesaprast,un laikus neparedzet :-((( Jeden das Seine. Katram savs. #3 2022-08-24 09:06 mairita1971: Ko Tu krievam padarīsi,naglosķ ir daudzu krievu dabā.Sev neredzēt baļķi acī un otram par skabargu jāatbild.Žēl foršos krievus,kurus pievienos urlām.
#6 2022-08-24 17:47 Savvalnieks: Biedre Mairita.
Konkretak....kas ir tie KRIEVI....( daudzskaitli ). Konkretak....ar ko krievs atskiras no " urlam ".....ar ko urlas atskiras no " vatnikiem ".....un vates no " rasistiem " Sie ir svarigi juridiski jedzieni,nevis tautiskie tuksDilsanas BlaBlaBlasismi... Ka sieviete....vina nevar nedaudz but stavokli....vai vina IR... vai NAV stavokli....viduscrela nav....es nedaudz esmu stavokli :-) Jeden das Seine. Katram savs. #7 2022-08-24 18:13
Pārējos 13 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai nepieciešama krimināla atbildība Latvejas izzadzējiem ... (23)
Vispirms ir tāda lietu kārtība, kad noziedzniekam ir jāsēž cietumā, bet ne politiķim bez politiskās gribas, jo tas sevi ...
Biļešu cenas paaugstinājums. (29)
Būtībā jau tā štelle man pofig. Ar sabiedrisko pilsētā dažas reizes gadā uz ļoteni un atpakaļ uz centru. Vien visu to ...
Laiks revolūcijai? (89)
Man šķiet, ka mēs visi saprotam, kādā situācijā atrodās mūsu valsts un tauta. Dažreiz šķiet, ka kāds ir pamatīgi ...
Vai maz Latvijā ir kāds cilvēks,uz ko pavilktos lielākā ... (103)
Pēc Gobzema izdarībām paklausījos internetā ko runā Šlesers,un nejauši paklausījos Žigu,kas internetā runā jau ... | ||||||||