FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Otrdiena 02-08-2022 20:14 13  76

Kaa iet maarupe?

Saneemaat jaunos gaazes reekinus?kaa sajuuta?nav sajuuta ka nesanaaca uzlekt augstaam par tirsu?.varbuut laiks nolaisties uz zemes? "Latvijas veiksmiigie":D.ja godiigi man prieks ka shitaa ieliks masrupes kakiishus ar purninju kaku kastee:).tieshaam prieks ka jaunbagaatniekuem suudiigi iet

Bagaatie arii raud Par Juulijas ierakstu
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~700)
Komentāri
tracer: Shitie maarupieshi nav sapratushi ka pasaule mainaas..nav tie laiki vairs..buus jaakriit no "veiksmiigo"tronja..un jaastraadaa pashiem..
#1
2022-08-02 20:37
tracer: Ar laapstu un kapli..nevis ofisaa gaazeejot:)
#2
2022-08-02 20:47
siikaa16: Tu vel te? Batja pilsonību dala lētajā sapņu zemē. Paķer līdzi Sanija_, knopiene un kencis līdzi. Jūs gaida Belarus ar atplestām rokām.
#3
2022-08-02 20:49
tracer: Piedodiet oho oligarhi..man piemirsaas ka te tusee bagaatie..
#4
2022-08-02 20:59
RRAGANA: Kenc, pa cik kubikmetrā tirgo?😂
#5
2022-08-02 22:40
Letija: Man ir aizdomas, ka skaudīgāku eksemplāru par traceri daba vēl nav uzražojusi, šis ir kalnagals.
#6
2022-08-02 22:49
Emma45: Jūs tiešām esat tik naivi un domājat, ka Mārupes bagātniekiem nebūs 300-400 € ko par apkuri samaksāt? Labāk pajautājiet, ko darīs vecie cilvēki ar 400 eiro pensijām? Kā viņi samaksās dzīvokļa komunālos. Domāju, ka ZTI drīz būs pilnas rokas darba, metot vecos, vientuļos cilvēkus no dzīvokļiem un mājām. Tie, kuri divatā, varbūt kaut kā izdzīvos, vientuļie nē. Tie 20 eiro, ko pirmsvēlēšanu karstumā piedāvās deputātu kandidāti, situāciju neglābs.
#7
2022-08-02 22:58
Pārējos 6 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kāds sods draud par līgumā paredzēto lietu neizpaušanu? (8)
Konkrēti - savas algas neizpaušanu, personisku lietu neizpaušana, necelt neslavu par bijušajiem priekšniekiem un darba ...
Atvaļinājums grūtniecei (2)
Kā tagad ir ar grūtniecēm,viņām pienākas apmaksāts pilns mēnesis,ja nav nostrādāti 6 mēneši? Dod atvaļinājumu ...
Namu parvaldnieks, tikai dokumentāli (17)
Konsultējos : saņēmu piedāvājumu kluut par namu pārvaldnieku, bet formāli, jo īstajam saimniekotājam nav atbilstošas ...
Darba algas apmērs šodienas Latvijā (39)
Varbūt esmu atpalicis, bet sakiet vai darba alga ap LVL 350 uz rokas, Valsts iestādē, kur nepieciešama diezgan ...
Bezdarbnieku pabalsts. (8)
Ja man ir 26/27 gadu darbastāžs, vai es varu pretendēt uz bezdarbnieka pabalstu 3 mēnešus no darba algas 100% apmērā?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅