FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Mavs_VivaForever,  17-06-2022 09:17 2  41

slapjaacij, a tu vari ... (9) ?

Tas tiešām ir ļoti uzjautrinoši - vērot, kā dumjš lops sevi uzskata par [pār]gudru un vienmēr visu zina labāk !

Bet nelabošu šoreiz viņa kārtējo "iebraukšanu ar purnu sūdos", lai vēl padirš lielāku čupu - tad būs interesantāk !

P.S. Labāk pameklē lūdzu tajās "520 vēstulēs", kur es tev esmu tev sūtījis (un uz kurām tu atbildēji ar 3854 vēstulēm ar tādu pašu huinju kā savās dienasgrāmatās) - par tiem "Mava aptetovētajiem bērniem" ! Lai vismaz vienus savus melus atmazgātu ! :D

Uzminiet, par kuru OHO personāžu tas ir :)

Smējēji un iesmējēji ... Viss, pazūdu uz brīvdienām, jauku jums ...
Komentāri
9virs: iespējams tai lapsācijai jāusdāvina kāda bio tualete pārnēsājamā,a to 2789 pied,kakas DG rēgojās ieksh oho?:DDD
#1
2022-06-17 11:46
langstins: pretīgi veči
Brauc ar Hummeru pa sūdiem...
#2
2022-06-17 14:36
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Ko darīt ar ežu bērnu? (11)
Mums mājās dzīvo daudz eži,paēd pie suņu bļodām un knapi var pakustēt,bet...nākot vienu dienu no autobusa,skatos tāds ...
Kaukāzietis - audzināšana un barošana (8)
Ir man suņu puikiņš-kaukāzietis,7 nedēļas vecs. Sāk jau parādīt raksturiņu,gribas pat šad tad iekaustīt,bet, vai ...
Iesakiet vetklīniku Rīgā (11)
Kaķēnam (4 men.) ir parādījušās iesnas. Iesakiet kādu vetklīniku Rīgā, kur netikai plēš naudu, bet arī ārstē un ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅