FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Savvalnieks,  11-06-2022 20:36 3  50

Latvanijas ipatnibas- 30 litri " solarkas " vai Rigas sab.transporta menesbilete !!!

Labdien...labvakar visiem kas doma ja ir praktiski, un tiem kas ir praktiski...kas necikst, uzkapj uz sava vello...un aizbrauc kur velas, nezinot cik maksa degviela, kadi izskatas bargie celu policisti...kur letak var saremontet savu dzelzs tarataiku ( auto )....sveiciens tiem kas nav revolucionari ( tie atnes lielu postu ) bet..isti dumpinieki :-)))

30 litru " solarkas " vai menesBilete, par 55 eu, uz VISIEM....Rigas sabiedriskajiem transportiem...brauc kur gribi...Mezaparks, Vecaku pludmale, ZiemelBlazma, Bolderajas pludmale, Mangalsala....kad gribi....cik gribi...un aizmirsti kas ir degviela, c p" korki "autostavietas, auto mazgasana....remonts, tehniska apskate, OCTA, un citi auto " navaroti " kas tev genetiski vispar nav vajadzigi....un ka " paraziti " izmanto tevi, tavu nervu sistemu, celulitu, maku, lai ari tev liekas ka TU....izmanto vinus " slinkuma parazitus "

Ta ka....biedri veseliga dzivesveida pasazieri....braucam ar trambaju...Frediski uzdziedam...10tais trambajs...div sliezu platuma....ved mani taluma :-)))

p.s. Pats parvietojos ar vello, lietoju menesbileti, un...loti, loti reti taxi...kad kauc kur jabrauc glauna uzvalka un ar loti loti nopietnu sejas izteiksmi :-)))

Jeden das Seine. Katram savs.

Cilveka kas tic....,ipatnibas- Engeli ... Latvanijas ipatnibas - Jeb...kad ...
citi ieraksti Savvalnieks d-grāmatā
Komentāri
Savvalnieks: Biedri Kencis.

Viss vienkarsi.

Cilveks nepiedzimst dzelzs tarataika ( auto )

Berni nedzimst no " google "

Veseliba nerodas no treninu " luresanas " ieks facebook.

Viss vienkarsi...dzive pati liks saprast kas konkretam cilvekam ir vai nav vajadzigs...ja vajag...var nemt talka kalkulatoru...izanalizet veselibas stavokli...arstos aptiekas izdoto laiku...naudu.

Patiesi....Jeden das Seine. Katram savs.
#1
2022-06-12 04:35
Savvalnieks: Biedri Kencis.

Man ir oadizsniegta pirma Latvanijas kosmonauta licenze...BET...tas nenozime ka es brivdienas lidoju kosmosa :-)))

Ko tev tik svaki.... tikai...yris vello??? vajag ka kaiminam...piecus vello...sakot ka ta var loti veseligs palikt..." uzkacaties " :-)))

Patiesi...Jeden das Seine. Katram savs.
Nakamai 6 no augsas...ir 9ini vello :-))))
#2
2022-06-12 13:37
Savvalnieks: Biedri Kencis.

Nomainit ,nopirkt ripas,ar visu nomainu ( lai baltas rocinas nav jasmere :-))). ).....MAN ( savas comu cenas ) max 15 eu ( jaunas riepas ) beauc kauc pa meziem,purviem.

p s. Ar vello puss Latviju esmu apcelojis...kajam,ar laivu...otru pusi :-)))

Vajag tik rakt---airet :-))))
#3
2022-06-13 12:43
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Uzvaras pieminekli - nojaukt vai nē? (93)
nojaukt, nenojaukt? jā, nē? kāpēc?
Kotrobandas prozaiskā ikdiena. (8)
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/391456-atklaj_kontrabandas_aizkulises_un_amatpersonas_kas_to_kont
role Skaisti,...
Manas pārdomas tiem, kuri nezina, par ko balsot... (41)
Sveicināti, ļaudis! Gan šajā, gan citos portālos vesela virkne cilvēku nezina, par ko balsot. Laikam jau mūsu valstij ...
Robežpunktu slēgšana (13)
Esmu lielā nesaprašanā vai kaut ko palaidusi garām- slēdza 2 robežpunktus ar Krieviju, lai Ukrainas pilsoņu tūkstoši ...
Publiskā apsmiešana - žurnālistu vājuma izpausme? (26)
Vai tas ir kāds slēptais paņēmiens atkost divkosi pašā sākumā, vai takta un kultūras trūkums žurnālistam, uzdodot šādi, ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅