![]() | |||
|
|
Iepazīsties
400 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Sanija_ dienasgrāmata
988: Dodu prieksroku spanietem. Kkad lasiju, ka spanietes atzitas par skaistakajam un kaisligakajam feminam. Personigi gan to apstiprinat nevaru. Zinu tikai 1 spanieti, pavisam dullu, narkomani. Draugs nelaikis kadu laiku deva vinai pajumti. Pasas maja tuksa, auksta, xiss izpardots..
#2 2022-06-04 22:19 Sanija_: Man patīk spāņu temperaments, arī aktrise Penelope Krūze ir starp manām mīļakajām aktrisēm. Varbūt jābrauc uz Spāniju dzīvot?
#3 2022-06-04 22:22 988: Nekas neiespejams, iemacies valodu, iepazisties ar kadu spani... Loti daudz anglu ir parcelusies uz dzivi Spanija, daudziem tur ir vasarnicas. Pazistams melno paris dzivo, strada 🇬🇧, gandriz katru vikendu brauc uz savu dachu.
#4 2022-06-04 22:33 CoCoSan: Tas tev Antonio to galvu sagrozījis. ne nu tie spāņi tik karstugunīgi, nenu ko.
#6 2022-06-04 22:45 988: Nuuu, tad jau pavisam vienkarsi. Nemaz valodu nevajag. Vins visu zin, kas un ka 😃
#7 2022-06-04 22:46
Pārējos 28 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai kāds neizīrē plostu (aizvešanai un atvešanai) (7)
Pasākumam tikai uz nelielu brīdi nepieciešams plosts - pirkt vai taisīt būtu ļoti neadekvāti, varbūt kādam ir kas tāds, ...
Vīrietis un neuzticība (43)
Mēs, vīrieši, bieži tiekam apvainoti neuzticībā - pamatoti vai nepamatoti, bet ir tāda lieta. Kas pēc vīrieša sapratnes ...
Iesakiet restorānu Rīgā senu neteiksim - vecu biedru ... (10)
Galvenais akcents - kaut kāds nosacīts privātums - varētu būt galdiņi nišās vai kā tā... Kas no biedriem nav redzēts 5 ...
Vai kāds jau atklāja peldēšanās sezonu? :) (26)
Kuras ūdenstilpnes jau baudāmas? :) Šodien tik karsts, ka liekas, ka varētu pat jūrā ieskriet :D | ||||||||