![]() | |||
|
|
Iepazīsties
300 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
Savvalnieks: Ej stradat. mutes bruketaj.
Es tava vieta pamekletu kadu " nopietnaku " ko ienist... Valdiba. gejEuropa Kaiimins ar labaku auto DarbaRukis kas netiras drebes nak no " stroikas " Ij t.t.bez gala un malas.... Ieskaties uzmanigi spoguli...ari tur redzesi kadu ko " ienist " Tiec gala pats ar sevi..kas tu esi..kapec tu esi tur kur esi..un ko tu dari lai nebutu tur kur esi. p.s. Un nekaitini seit tautu ar savu trana paraziitismu....ar visu ienistoso EGO....un ej tur....kur krievu kugi aiziet :-)))) #1 2022-05-23 16:25 elsa: Problēma problēmas galā. Neviena nedod, jo nav naudas, pensionāri atņem darba iespējas...
Nabadziņš. Par ziepēm, striķi un ķebli esi dzirdējis? Ja cilvēkam ir kvalifikācija un augšējā galva strādā, viņam darbu neviens neatņems. Tas gan nav tavs gadījums. #2 2022-05-23 16:28 TikaiTu: Tracer,tev problēma problēmas galā ; hroniska gribēšana-nedabusana,naudas daudzums svešos makos, skaudība pret tiem,kuri ar savu darbu var nodrošināt sev tādu dzīves līmeni kādu vēlas . Varbūt tevi tiešām dasist? Lai tu tā nemocitos no skaudības un naida....Tu,divu kreiso roku invalīd,kuram arī taas kreisās aug no vienas vietas... pastrādā uz stroikas nežēlīgā karstumā un vēl saulē garas stundas.... pastrādā tirdzniecībā pa parīt stundām dienā
#3 2022-05-23 16:57 TikaiTu: Spert.... kļūda..pa padsmit stundām dienā...un vēl,un vēl...Tu neesi pieradis strādāt,bet tikai zvankstet un skaust. Vismaz oho esi vislieluligakais,meligakais,skaudigakais tips kāds vien var būt.
#4 2022-05-23 17:00 Bazhix: Lielākā daļa pensionāru strādā mazkvalificētu darbu - nu tur visādi pārdevēji, taksisti :) Būtu spējīgs kaut ko apgūt, tādi pensionāri nemaz netraucētu :)
#5 2022-05-23 17:31 CoCoSan: Nu, ja godīgi, arī esmu ievērojusi šo tendenci. Nu piem pašvaldībās sēž tik daudz pendžu, bet jaunajiem blakus mājām darba nav. Tas pats citur redzēts. Sēž un sēdēs kamēr ar kājām uz priekšu neiznesīs. Īsti labi tas tomēr nav.
#6 2022-05-23 19:10 Savvalnieks: Biedri.
Ists pendzionars neko pastradat nevar....knapi kustas uz veikalu,skatas Pro....Po...Gandu pa TV....un krata duriti austrumu virziena.....es...es tev paradisu Putin :-))) Tie kas strada nav isti , pendzas,....tie ir veca modela kiborgi .... #7 2022-05-23 19:22
Pārējos 12 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Darbs Somijā (4)
vai kāds no šejieniešiem varētu padalīties savā,paziņu vai draugu pieredzē dzīvē,darbā un sadzīvē Somijā?
Cik tālu izstrādē ir mazumtirzniecības konstantais nodoklis? (0)
varbūt kāds zinošs šeit atrodas, cik tālu ir ielu tirzniecībā vienotais nodoklis un atļauja neizmantot kases aparātu ?
Kura valsts šobrīd ir vispateicīgākā latvietim darbam ... (28)
..gan tādā ziņā, vai vietējie neizturēsies ar ienaidu, gan arī darba slodzes un atalgojuma ziņā. Variet salīdzināt, ...
Paskaidrojums (13)
par viena darba pienākuma neizdarīšanu , bet ne pārkāpuma, liek rakstīt 2-vus paskaidrojumus- jāiztur tapēc, kad krīze, ...
Ja negribas stradat..... (39)
Ko darit,ja negribas stradat? :D Bet kau tkas jastrada,jo nav vel vinnets miljons :D | ||||||||